KenyaKenia
FKF Premier LeagueFKF Premier League
Ronde 6

3K vs AFC Leopards Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (33%); Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
66%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

33%
33%
33%
3KGelijkspelAFC Leopards
Resultaat
Gelijkspel
33%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
66%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

3KvsAFC Leopards
50%
Vorm
50%

Veelgestelde Vragen

3K vs AFC Leopards: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Gelijkspel met 33% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor 3K vs AFC Leopards?
Onze dubbele kans is 1X met 66% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Scoren beide teams in 3K vs AFC Leopards?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt 3K vs AFC Leopards gespeeld?
3K vs AFC Leopards wordt gespeeld op 7 nov 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1GOR MahiaGOR Mahia440072+512
2KCBKCB421164+27
3Murang'a SEALMurang'a SEAL4202119+26
4Mara SugarMara Sugar413043+16
5AFC LeopardsAFC Leopards413021+16
6ShabanaShabana413021+16
7APS BometAPS Bomet412142+25
8Kenya PoliceKenya Police41213305
9Mathare UnitedMathare United41212205
103K3K412157-25
11HomeboyzHomeboyz31112204
12Posta Rangers FCPosta Rangers FC411226-44
13TuskerTusker210132+13
14Migori YouthMigori Youth30302203
15Nairobi UnitedNairobi United403156-13
16BandariBandari403112-13
17Ulinzi StarsUlinzi Stars402214-32
18Mombasa EliteMombasa Elite401326-41

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

3K
DDDWL
10Gespeeld
4Overwinningen
5Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

28 oktLbij APS Bomet0-3
25 oktWvs Murang'a SEAL2-1
19 oktDbij Bandari1-1
11 oktDvs Mara Sugar2-2
13 junDvs Migori Youth1-1
AFC Leopards
LDWDD
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd1.8
Gem. Goals1
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

28 oktDbij Mara Sugar0-0
25 oktDvs Shabana0-0
20 oktWbij Kenya Police2-1
14 oktDvs Bandari0-0
31 meiLvs Bidco United1-2

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.