JordanJordanië
CompetitieCompetitie
Ronde 7

Al Salt vs Al Jazeera Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

10%
45%
45%
Al SaltGelijkspelAl Jazeera
Resultaat
Al Jazeera
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
60%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Al Salt6
4Gelijkspelen
3Al Jazeera
2.23Gem. Goals
31%Beide Scoren
38%Plus 2.5
7 mei 2026Al Jazeera1-1Al Salt
19 feb 2026Al Salt0-4Al Jazeera
19 sep 2025Al Jazeera1-0Al Salt
3 apr 2025Al Salt1-0Al Jazeera
19 okt 2024Al Jazeera2-0Al Salt
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Al Salt vs Al Jazeera: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Al Jazeera met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Al Salt vs Al Jazeera?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Al Salt vs Al Jazeera?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Al Salt vs Al Jazeera?
We verwachten Under 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Al Salt vs Al Jazeera gespeeld?
Al Salt vs Al Jazeera wordt gespeeld op 29 okt 2026.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Al FaisalyAl Faisaly431070+710
2Al RamthaAl Ramtha422031+28
3Al Buqa'aAl Buqa'a42114407
4Al JazeeraAl Jazeera412162+45
5Al WihdatAl Wihdat41211105
6Al HusseinAl Hussein412179-25
7Al SaltAl Salt411234-14
8DoqarahDoqarah411223-14
9Shabab Al OrdonShabab Al Ordon403158-33
10Al ArabiAl Arabi401328-61

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Al Salt
WDDDL
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Al Faisaly0-1
12 sepDvs Al Wihdat0-0
7 meiDbij Al Jazeera1-1
3 meiDvs Al Wihdat1-1
26 aprWbij Al Buqa'a3-1
Al Jazeera
LDWDL
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

9 oktLvs Al Wihdat0-1
10 sepDvs Shabab Al Ordon1-1
5 sepWbij Al Hussein5-0
7 meiDvs Al Salt1-1
4 meiLvs Shabab Al Ordon1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden13
Gemiddeld Goals2.23
Beide Scoren31%
Meer dan 2.5 Goals38%
Meer dan 1.5 Goals54%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Al Salt161.23 per spel
Al Jazeera131 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Al Salt6 (46%)
Al Jazeera5 (38%)
7 mei 2026CompetitieAl Jazeera1-1Al Salt
19 feb 2026CompetitieAl Salt0-4Al Jazeera
19 sep 2025CompetitieAl Jazeera1-0Al Salt
3 apr 2025CompetitieAl Salt1-0Al Jazeera
19 okt 2024CompetitieAl Jazeera2-0Al Salt
8 okt 2022CompetitieAl Salt1-0Al Jazeera
7 jul 2022CompetitieAl Jazeera2-2Al Salt
10 aug 2021CompetitieAl Jazeera0-1Al Salt
17 apr 2021CompetitieAl Salt3-2Al Jazeera
25 dec 2020CompetitieAl Jazeera0-5Al Salt
18 sep 2020CompetitieAl Salt2-1Al Jazeera
6 apr 2019CompetitieAl Jazeera0-0Al Salt
25 okt 2018CompetitieAl Salt0-0Al Jazeera

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.