SpainSpanje
Primera RFEF - Groep 2Primera RFEF - Groep 2
Ronde 2

Algeciras vs Antequera Voorspelling en Wedtips

15 nov 2026
15:30
Estadio Nuevo Mirador, Algeciras

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen
Ben je het eens met deze voorspelling?

Wedtips

45%
45%
10%
AlgecirasGelijkspelAntequera
Resultaat
Algeciras
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
52%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Onze expert bekijkt de laatste statistieken, vorm en odds voor deze wedstrijd. De volledige analyse volgt binnenkort.

Belangrijke Statistieken

Algeciras3
1Gelijkspelen
2Antequera
2.5Gem. Goals
50%Beide Scoren
33%Plus 2.5
11 mrt 2026Antequera2-0Algeciras
8 nov 2025Algeciras1-0Antequera
22 mrt 2025Antequera1-3Algeciras
21 dec 2024Algeciras1-1Antequera
20 apr 2024Algeciras2-3Antequera
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Algeciras vs Antequera?
Ons model voorspelt Algeciras met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Algeciras vs Antequera?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Algeciras vs Antequera?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Algeciras vs Antequera?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Algeciras vs Antequera gespeeld?
Algeciras vs Antequera wordt gespeeld op 15 nov 2026 in Estadio Nuevo Mirador.

Aanvullende informatie

#TeamPVGVGFGAGDpntVorm
1Villarreal IIVillarreal II106312312+1121
2ZaragozaZaragoza106311912+721
3Real MurciaReal Murcia10613128+419
4IbizaIbiza105231713+417
5Real JaénReal Jaén9441139+416
6AlcorcónAlcorcón103611810+815
7FC CartagenaFC Cartagena104331411+315
8Real Madrid IIReal Madrid II104331311+215
9GimnàsticGimnàstic94231514+114
10AlgecirasAlgeciras94141313013
11HérculesHércules9414811-313
12Sant AndreuSant Andreu103341212012
13HuescaHuesca92611111012
14Atlético Madrid IIAtlético Madrid II102531816+211
15AntequeraAntequera102531414011
16Rayo MajadahondaRayo Majadahonda9216710-37
17ÁguilasÁguilas9144915-67
18Europa FCEuropa FC10217618-127
19Juventud TorremolinosJuventud Torremolinos91351120-96
20TeruelTeruel10136417-136
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Algeciras
WWLWW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

25 oktWvs Real Madrid II2-0
17 oktWvs Hércules2-0
11 oktLbij Europa FC1-2
4 oktWvs Rayo Majadahonda1-0
26 sepWbij Juventud Torremolinos2-1
Antequera
DDLDL
10Gespeeld
2Overwinningen
5Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

1 novLvs Real Murcia0-1
24 oktDbij Huesca1-1
18 oktLbij Real Madrid II2-3
11 oktDvs FC Cartagena1-1
4 oktDbij Sant Andreu2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Algeciras81.33 per spel
Antequera71.17 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Algeciras2 (33%)
Antequera1 (17%)
11 mrt 2026Primera RFEF - Groep 2Antequera2-0Algeciras
8 nov 2025Primera RFEF - Groep 2Algeciras1-0Antequera
22 mrt 2025Primera RFEF - Groep 2Antequera1-3Algeciras
21 dec 2024Primera RFEF - Groep 2Algeciras1-1Antequera
20 apr 2024Primera RFEF - Groep 2Algeciras2-3Antequera
3 dec 2023Primera RFEF - Groep 2Antequera0-1Algeciras

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.