Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Derby della Madonnina
Italië
Serie A
Ronde 10

AC Milan vs Internazionale Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
AC Milan Gelijkspel Internazionale
Resultaat
AC Milan
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
52%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

7
4 Gelijkspelen
9
2.65 Gem. Goals
55% Beide Scoren
55% Plus 2.5
8 mrt 2026 AC Milan 1-0 Internazionale
23 nov 2025 Internazionale 0-1 AC Milan
23 apr 2025 Internazionale 0-3 AC Milan
2 apr 2025 AC Milan 1-1 Internazionale
2 feb 2025 AC Milan 1-1 Internazionale
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

AC Milan vs Internazionale: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt AC Milan met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor AC Milan vs Internazionale?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in AC Milan vs Internazionale?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in AC Milan vs Internazionale?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt AC Milan vs Internazionale gespeeld?
AC Milan vs Internazionale wordt gespeeld op 31 okt 2026.

Aanvullende informatie

AC Milan

Top scorers

A. RabiotMiddenvelder
1Goals
A. CissèAanvaller
1Goals

Assists

A. RabiotMiddenvelder
1Assists
S. ChukwuezeMiddenvelder
1Assists

Kaarten

R. Loftus-CheekAanvaller
10
Internazionale

Top scorers

F. EspositoAanvaller
1Goals
Y. BisseckVerdediger
1Goals
H. ÇalhanoğluMiddenvelder
1Goals
P. ZielińskiMiddenvelder
1Goals

Assists

A. DioufMiddenvelder
2Assists
F. EspositoAanvaller
1Assists

Kaarten

H. ÇalhanoğluMiddenvelder
10
Lautaro MartínezAanvaller
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

AC Milan
WDWLD
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

15 oktWbij Red Bull Salzburg4-0
11 oktDbij Sassuolo1-1
20 sepWvs Lecce3-0
16 sepLvs Benfica0-2
12 sepDbij Lazio2-2
Internazionale
WLWDW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd4.6
Gem. Goals2.8
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren80%
Schone sheets20%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

17 oktWbij Bologna3-1
13 oktLvs Club Brugge KV3-4
10 oktWvs Parma3-0
19 sepDbij AS Roma2-2
14 sepWvs Udinese5-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.65
Beide Scoren55%
Meer dan 2.5 Goals55%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
AC Milan221.1 per spel
Internazionale311.55 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
AC Milan4 (20%)
Internazionale6 (30%)
8 mrt 2026 Serie A AC Milan 1-0 Internazionale
23 nov 2025 Serie A Internazionale 0-1 AC Milan
23 apr 2025 Coppa Italia Internazionale 0-3 AC Milan
2 apr 2025 Coppa Italia AC Milan 1-1 Internazionale
2 feb 2025 Serie A AC Milan 1-1 Internazionale
22 sep 2024 Serie A Internazionale 1-2 AC Milan
22 apr 2024 Serie A AC Milan 1-2 Internazionale
16 sep 2023 Serie A Internazionale 5-1 AC Milan
16 mei 2023 UEFA Champions League Internazionale 1-0 AC Milan
10 mei 2023 UEFA Champions League AC Milan 0-2 Internazionale
5 feb 2023 Serie A Internazionale 1-0 AC Milan
3 sep 2022 Serie A AC Milan 3-2 Internazionale
19 apr 2022 Coppa Italia Internazionale 3-0 AC Milan
1 mrt 2022 Coppa Italia AC Milan 0-0 Internazionale
5 feb 2022 Serie A Internazionale 1-2 AC Milan
7 nov 2021 Serie A AC Milan 1-1 Internazionale
21 feb 2021 Serie A AC Milan 0-3 Internazionale
26 jan 2021 Coppa Italia Internazionale 2-1 AC Milan
17 okt 2020 Serie A Internazionale 1-2 AC Milan
9 feb 2020 Serie A Internazionale 4-2 AC Milan

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS