Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Portugal
Primeira Liga
Ronde 2

Académico Viseu vs Santa Clara Voorspelling en Wedtips

15 aug 2026
0 - 1
Full Time
Estádio Municipal do Fontelo, Viseu
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
0 : 1
FT

Wedtips

33%
28%
39%
Académico Viseu Gelijkspel Santa Clara
Resultaat
Santa Clara
39%
Totaal doelpunten
Under 2.5
58%
Beide scoren
Ja
50%
Dubbele kans
Thuis/Uit
35%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
2 Gelijkspelen
2
2 Gem. Goals
57% Beide Scoren
43% Plus 2.5
15 aug 2026 Académico Viseu 0-1 Santa Clara
4 mrt 2024 Académico Viseu 1-1 Santa Clara
6 okt 2023 Santa Clara 2-0 Académico Viseu
12 mei 2018 Académico Viseu 2-1 Santa Clara
6 jan 2018 Santa Clara 0-0 Académico Viseu
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Académico Viseu vs Santa Clara: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Santa Clara met 39% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Académico Viseu vs Santa Clara?
Joao Costa is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in Académico Viseu vs Santa Clara?
We verwachten Under 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Académico Viseu vs Santa Clara?
Beide teams scoren: Ja (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Académico Viseu vs Santa Clara?
Onze dubbele kans is 12 met 35% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Académico Viseu vs Santa Clara gespeeld?
Académico Viseu vs Santa Clara wordt gespeeld op 15 aug 2026 in Estádio Municipal do Fontelo.

Aanvullende informatie

Académico Viseu

Top scorers

Rúben PereiraVerdediger
1Goals
André ClóvisAanvaller
1Goals

Assists

C. KahramanMiddenvelder
1Assists
RobinhoAanvaller
1Assists

Kaarten

Rúben PereiraVerdediger
10
A. CorreiaVerdediger
10
Igor MilioransaVerdediger
10
A. MestanzaMiddenvelder
10
André CeitilMiddenvelder
10
Santa Clara

Top scorers

Gonçalo PaciênciaAanvaller
3Goals

Assists

Diogo CalilaVerdediger
1Assists

Kaarten

Pedro PachecoVerdediger
10
Guilherme RomãoVerdediger
10
Daniel BorgesMiddenvelder
10
SorrisoMiddenvelder
10
Vinícius LopesMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Académico Viseu
WLWWW
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

25 oktWbij Sporting CP2-1
18 oktLbij Fátima0-1
10 oktWvs Estoril2-1
20 sepWbij Estrela2-0
12 sepWvs Vitoria Guimarães2-1
Santa Clara
LWDWW
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

26 oktLvs Benfica1-2
10 oktWbij Casa Pia1-0
20 sepDvs SC Braga0-0
13 sepWbij Arouca2-1
6 sepWvs Rio Ave4-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden7
Gemiddeld Goals2
Beide Scoren57%
Meer dan 2.5 Goals43%
Meer dan 1.5 Goals71%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Académico Viseu71 per spel
Santa Clara71 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Académico Viseu1 (14%)
Santa Clara3 (43%)
15 aug 2026 Portugese Primeira Liga Académico Viseu 0-1 Santa Clara
4 mrt 2024 Segunda Liga Académico Viseu 1-1 Santa Clara
6 okt 2023 Segunda Liga Santa Clara 2-0 Académico Viseu
12 mei 2018 Segunda Liga Académico Viseu 2-1 Santa Clara
6 jan 2018 Segunda Liga Santa Clara 0-0 Académico Viseu
26 mrt 2017 Segunda Liga Académico Viseu 2-1 Santa Clara
19 okt 2016 Segunda Liga Santa Clara 1-2 Académico Viseu

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS