Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Costa Rica
Liga de Ascenso
Ronde 14

ADR Jicaral vs Gemeente Grecia Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (50%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
95%
Vertrouwen

Wedtips

50%
50%
0%
ADR Jicaral Gelijkspel Gemeente Grecia
Resultaat
ADR Jicaral
Wed
50%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
51%
Beide scoren
Ja
Wed
58%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

9
6 Gelijkspelen
5
1.9 Gem. Goals
40% Beide Scoren
25% Plus 2.5
13 sep 2026 Gemeente Grecia 1-1 ADR Jicaral
15 mrt 2026 ADR Jicaral 1-1 Gemeente Grecia
2 feb 2026 Gemeente Grecia 0-2 ADR Jicaral
19 okt 2025 Gemeente Grecia 0-3 ADR Jicaral
3 sep 2025 ADR Jicaral 1-0 Gemeente Grecia
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

ADR Jicaral vs Gemeente Grecia: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt ADR Jicaral met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor ADR Jicaral vs Gemeente Grecia?
Onze dubbele kans is 1X met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in ADR Jicaral vs Gemeente Grecia?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in ADR Jicaral vs Gemeente Grecia?
Beide teams scoren: Ja (58% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt ADR Jicaral vs Gemeente Grecia gespeeld?
ADR Jicaral vs Gemeente Grecia wordt gespeeld op 1 nov 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Aserrí FC 21 9 5 7 27 26 +1 32
2 ADR Jicaral 10 7 3 0 18 5 +13 24
3 Santa Ana 11 8 0 3 19 10 +9 24
4 Pitbulls Santa Barbara FC 11 5 5 1 20 15 +5 20
5 Quepos Cambute 10 6 1 3 15 8 +7 19
6 Cariari Pococí 12 4 4 4 12 12 0 16
7 AD Carmelita 11 4 3 4 19 13 +6 15
8 Gemeente Grecia 9 4 3 2 11 8 +3 15
9 Guadalupe FC 12 4 3 5 16 19 -3 15
10 Futbol Consultants Moravia 12 4 1 7 14 14 0 13
11 AD Sarchí 9 3 2 4 9 13 -4 11
12 CS Uruguay 12 2 3 7 9 25 -16 9
13 Santa Cruz FC 11 2 0 9 12 24 -12 6
14 AD Cofutpa 9 1 1 7 8 17 -9 4
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

ADR Jicaral
WWWDD
10Gespeeld
7Overwinningen
3Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.4
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij Santa Cruz FC3-0
4 oktWvs AD Cofutpa3-1
27 sepWbij AD Sarchí1-0
20 sepDvs Aserrí FC1-1
13 sepDbij Gemeente Grecia1-1
Gemeente Grecia
LDWLD
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

18 oktLbij AD Sarchí0-2
12 oktDvs Aserrí FC2-2
4 oktWvs Santa Cruz FC1-0
27 sepLbij Quepos Cambute0-1
13 sepDvs ADR Jicaral1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals1.9
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals65%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
ADR Jicaral241.2 per spel
Gemeente Grecia140.7 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
ADR Jicaral8 (40%)
Gemeente Grecia5 (25%)
13 sep 2026 Liga de Ascenso Gemeente Grecia 1-1 ADR Jicaral
15 mrt 2026 Liga de Ascenso ADR Jicaral 1-1 Gemeente Grecia
2 feb 2026 Liga de Ascenso Gemeente Grecia 0-2 ADR Jicaral
19 okt 2025 Liga de Ascenso Gemeente Grecia 0-3 ADR Jicaral
3 sep 2025 Liga de Ascenso ADR Jicaral 1-0 Gemeente Grecia
23 mrt 2025 Liga de Ascenso ADR Jicaral 3-0 Gemeente Grecia
11 feb 2025 Liga de Ascenso Gemeente Grecia 1-1 ADR Jicaral
6 okt 2024 Liga de Ascenso Gemeente Grecia 1-2 ADR Jicaral
25 aug 2024 Liga de Ascenso ADR Jicaral 1-2 Gemeente Grecia
16 apr 2022 Eerste Divisie ADR Jicaral 1-1 Gemeente Grecia
22 jan 2022 Eerste Divisie Gemeente Grecia 1-0 ADR Jicaral
2 okt 2021 Eerste Divisie ADR Jicaral 3-1 Gemeente Grecia
8 aug 2021 Eerste Divisie Gemeente Grecia 0-0 ADR Jicaral
18 apr 2021 Eerste Divisie ADR Jicaral 1-0 Gemeente Grecia
6 feb 2021 Eerste Divisie Gemeente Grecia 2-0 ADR Jicaral
12 nov 2020 Eerste Divisie ADR Jicaral 1-0 Gemeente Grecia
23 mei 2020 Eerste Divisie ADR Jicaral 1-1 Gemeente Grecia
29 jan 2020 Eerste Divisie Gemeente Grecia 1-0 ADR Jicaral
11 sep 2019 Eerste Divisie ADR Jicaral 2-0 Gemeente Grecia
21 jul 2019 Eerste Divisie Gemeente Grecia 1-0 ADR Jicaral

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS