Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Denemarken
Superliga
Ronde 14

AGF Aarhus vs AC Horsens Voorspelling en Wedtips

New Vejlby Stadium, Aarhus

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
AGF Aarhus Gelijkspel AC Horsens
Resultaat
AGF Aarhus
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
61%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

10
2 Gelijkspelen
4
3.19 Gem. Goals
69% Beide Scoren
75% Plus 2.5
20 sep 2026 AC Horsens 2-2 AGF Aarhus
3 mrt 2023 AGF Aarhus 2-0 AC Horsens
26 aug 2022 AC Horsens 2-1 AGF Aarhus
16 dec 2020 AGF Aarhus 1-0 AC Horsens
13 dec 2020 AC Horsens 1-2 AGF Aarhus
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint AGF Aarhus vs AC Horsens?
Ons model voorspelt AGF Aarhus met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor AGF Aarhus vs AC Horsens?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in AGF Aarhus vs AC Horsens?
We verwachten Over 2.5 goals (61% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in AGF Aarhus vs AC Horsens?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt AGF Aarhus vs AC Horsens gespeeld?
AGF Aarhus vs AC Horsens wordt gespeeld op 8 nov 2026 in New Vejlby Stadium.

Aanvullende informatie

AGF Aarhus

Top scorers

Kristian Fredrik Malt ArnstadMiddenvelder
2Goals
Frederik EmmeryMiddenvelder
1Goals
J. JønssonMiddenvelder
1Goals

Assists

Frederik EmmeryMiddenvelder
1Assists
M. SolbakkenMiddenvelder
1Assists

Kaarten

Frederik EmmeryMiddenvelder
10
E. KahlVerdediger
10
M. KnudsenMiddenvelder
10
Mouhammade CamaraVerdediger
10
Christian StorchVerdediger
10
AC Horsens

Top scorers

Y. OuorouMiddenvelder
1Goals
K. KirkegaardMiddenvelder
1Goals
A. JustinussenAanvaller
1Goals
K. EhibhatiomhanAanvaller
1Goals

Assists

Y. OuorouMiddenvelder
1Assists
J. MadsenMiddenvelder
1Assists
Jimi Weikko TauriainenMiddenvelder
1Assists

Kaarten

O. KolskogenVerdediger
20
Y. OuorouMiddenvelder
10
A. SaineVerdediger
10
A. HerdonssonMiddenvelder
10
A. MoroMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

AGF Aarhus
DDLWD
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

22 oktDvs Egnatia Rrogozhinë1-1
18 oktDbij FC København1-1
15 oktLbij Gent0-1
12 oktWvs Sønderjyske3-0
20 sepDbij AC Horsens2-2
AC Horsens
DDDWL
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.9
Gem. Goals2.3
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

16 oktDvs Randers FC0-0
11 oktDbij Silkeborg IF3-3
20 sepDvs AGF Aarhus2-2
16 sepWbij Næsby3-2
11 sepLbij FC København0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden16
Gemiddeld Goals3.19
Beide Scoren69%
Meer dan 2.5 Goals75%
Meer dan 1.5 Goals94%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
AGF Aarhus342.13 per spel
AC Horsens171.06 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
AGF Aarhus5 (31%)
AC Horsens0 (0%)
20 sep 2026 Superliga AC Horsens 2-2 AGF Aarhus
3 mrt 2023 Superliga AGF Aarhus 2-0 AC Horsens
26 aug 2022 Superliga AC Horsens 2-1 AGF Aarhus
16 dec 2020 DBU Pokal AGF Aarhus 1-0 AC Horsens
13 dec 2020 Superliga AC Horsens 1-2 AGF Aarhus
18 okt 2020 Superliga AGF Aarhus 3-0 AC Horsens
24 feb 2020 Superliga AC Horsens 1-2 AGF Aarhus
19 aug 2019 Superliga AGF Aarhus 2-0 AC Horsens
28 apr 2019 Superliga AGF Aarhus 3-1 AC Horsens
5 apr 2019 Superliga AC Horsens 0-3 AGF Aarhus
26 nov 2018 Superliga AGF Aarhus 1-2 AC Horsens
16 sep 2018 Superliga AC Horsens 3-2 AGF Aarhus
27 feb 2018 Superliga AC Horsens 1-1 AGF Aarhus
14 jul 2017 Superliga AGF Aarhus 1-2 AC Horsens
15 mrt 2017 DBU Pokal AC Horsens 1-3 AGF Aarhus
25 nov 2016 Superliga AC Horsens 1-5 AGF Aarhus

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS