Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Peru
Primera División
Ronde 14

Alianza Atlético vs Deportivo Garcilaso Voorspelling en Wedtips

Estadio Campeones del 36, Sullana

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Alianza Atlético Gelijkspel Deportivo Garcilaso
Resultaat
Alianza Atlético
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
55%
Beide scoren
Nee
Wed
52%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
0 Gelijkspelen
2
3 Gem. Goals
43% Beide Scoren
57% Plus 2.5
11 mei 2026 Deportivo Garcilaso 2-1 Alianza Atlético
5 okt 2025 Deportivo Garcilaso 2-4 Alianza Atlético
16 mei 2025 Alianza Atlético 1-0 Deportivo Garcilaso
10 aug 2024 Deportivo Garcilaso 0-1 Alianza Atlético
29 feb 2024 Alianza Atlético 3-0 Deportivo Garcilaso
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Alianza Atlético vs Deportivo Garcilaso?
Ons model voorspelt Alianza Atlético met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Alianza Atlético vs Deportivo Garcilaso?
Beide teams scoren: Nee (52% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Alianza Atlético vs Deportivo Garcilaso?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Alianza Atlético vs Deportivo Garcilaso?
We verwachten Under 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Alianza Atlético vs Deportivo Garcilaso gespeeld?
Alianza Atlético vs Deportivo Garcilaso wordt gespeeld op 28 okt 2026 in Estadio Campeones del 36.

Aanvullende informatie

Alianza Atlético

Top scorers

W. GuzmánVerdediger
1Goals

Assists

F. FloresMiddenvelder
1Assists

Kaarten

F. FloresMiddenvelder
10
A. GordilloVerdediger
10
H. LupúMiddenvelder
10
R. SuarezVerdediger
10
Deportivo Garcilaso

Top scorers

A. AscuesMiddenvelder
1Goals
A. SalazarVerdediger
1Goals

Assists

A. AscuesMiddenvelder
1Assists
C. RamosMiddenvelder
1Assists

Kaarten

C. RamosMiddenvelder
10
O. NúñezVerdediger
10
I. GarrafaMiddenvelder
10
A. GonzálezMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Alianza Atlético
WWLWW
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals2.2
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij Sport Boys3-1
18 sepWvs Comerciantes Unidos2-1
13 sepLbij Atlético Grau1-3
4 sepWvs UTC Cajamarca3-2
30 augWbij UCV Moquegua4-1
Deportivo Garcilaso
LWLWW
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren30%
Schone sheets50%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Sport Huancayo0-1
19 sepWvs Universitario4-0
13 sepLbij Sport Boys0-1
6 sepWvs Atlético Grau4-2
30 augWbij Alianza Lima1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden7
Gemiddeld Goals3
Beide Scoren43%
Meer dan 2.5 Goals57%
Meer dan 1.5 Goals71%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Alianza Atlético142 per spel
Deportivo Garcilaso71 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Alianza Atlético4 (57%)
Deportivo Garcilaso0 (0%)
11 mei 2026 Eerste Divisie Deportivo Garcilaso 2-1 Alianza Atlético
5 okt 2025 Eerste Divisie Deportivo Garcilaso 2-4 Alianza Atlético
16 mei 2025 Eerste Divisie Alianza Atlético 1-0 Deportivo Garcilaso
10 aug 2024 Eerste Divisie Deportivo Garcilaso 0-1 Alianza Atlético
29 feb 2024 Eerste Divisie Alianza Atlético 3-0 Deportivo Garcilaso
1 okt 2023 Eerste Divisie Alianza Atlético 2-0 Deportivo Garcilaso
20 mei 2023 Eerste Divisie Deportivo Garcilaso 3-2 Alianza Atlético

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS