Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Colombia
Primera A
Ronde 18

Alianza Valledupar vs Llaneros Voorspelling en Wedtips

Estadio Armando Maestre Pavajeau, Valledupar

Onze voorspellingen: Gelijkspel (35%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Vertrouwen

Wedtips

35%
35%
30%
Alianza Valledupar Gelijkspel Llaneros
Resultaat
Alianza Valledupar
Wed
35%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
53%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Alianza Valledupar
Alianza Valledupar heeft in elk van de laatste 7 wedstrijden gescoord
Alianza Valledupar heeft in 3 van de 5 wedstrijden niet gescoord (60%)
Alianza Valledupar incasseert 2 doelpunten per wedstrijd (10 in 5)
Llaneros
Llaneros heeft 3 rode kaarten ontvangen in 6 wedstrijden dit seizoen
Llaneros gemiddeld 2.5 gele kaarten per wedstrijd (15 in 6 wedstrijden)

Belangrijke Statistieken

2
1 Gelijkspelen
0
1.67 Gem. Goals
33% Beide Scoren
33% Plus 2.5
26 apr 2026 Llaneros 0-0 Alianza Valledupar
27 sep 2025 Alianza Valledupar 3-1 Llaneros
11 apr 2025 Llaneros 0-1 Alianza Valledupar
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Alianza Valledupar vs Llaneros: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Alianza Valledupar met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Alianza Valledupar vs Llaneros?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Alianza Valledupar vs Llaneros?
We verwachten Under 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Alianza Valledupar vs Llaneros?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Alianza Valledupar vs Llaneros gespeeld?
Alianza Valledupar vs Llaneros wordt gespeeld op 4 nov 2026 in Estadio Armando Maestre Pavajeau.

Aanvullende informatie

Alianza Valledupar

Top scorers

W. FernándezAanvaller
1Goals
C. VillegasAanvaller
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

J. CastilloMiddenvelder
40
W. FernándezAanvaller
20
C. EsparragozaMiddenvelder
20
C. LucumiAanvaller
10
J. ValoyesAanvaller
01
Llaneros

Top scorers

C. CortésAanvaller
2Goals
J. RamírezMiddenvelder
1Goals
K. CaicedoMiddenvelder
1Goals
J. VásquezMiddenvelder
1Goals
D. MantillaMiddenvelder
1Goals

Assists

J. MedrandaVerdediger
2Assists
J. RamírezMiddenvelder
1Assists
K. CaicedoMiddenvelder
1Assists

Kaarten

F. MezaVerdediger
21
E. RestrepoMiddenvelder
21
C. CortésAanvaller
20
J. VásquezMiddenvelder
20
D. MantillaMiddenvelder
20

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Alianza Valledupar
WDLWL
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded2
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

20 oktWbij Deportivo Pasto1-0
9 oktDvs Águilas Doradas2-2
3 oktLbij Deportivo Cali1-3
27 sepWbij Jaguares2-1
19 sepLvs Independiente Santa Fe1-4
Llaneros
WLLLW
10Gespeeld
3Overwinningen
0Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

18 oktWvs Independiente Santa Fe1-0
10 oktLbij Once Caldas0-1
5 oktLvs América de Cali1-2
26 sepLbij Cúcuta1-2
21 sepWvs Atlético Nacional2-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden3
Gemiddeld Goals1.67
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals33%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Alianza Valledupar41.33 per spel
Llaneros10.33 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Alianza Valledupar2 (67%)
Llaneros1 (33%)
26 apr 2026 Primera A Llaneros 0-0 Alianza Valledupar
27 sep 2025 Primera A Alianza Valledupar 3-1 Llaneros
11 apr 2025 Primera A Llaneros 0-1 Alianza Valledupar

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS