Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zuid-Afrika
Premier Soccer League
Ronde 6

Amazulu vs Marumo Gallants Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
1 - 0
Full Time
Princess Magogo Stadium, Durban
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
1 : 0
FT

Wedtips

50%
50%
0%
Amazulu Gelijkspel Marumo Gallants
Resultaat
Amazulu
50%
Totaal doelpunten
Over 2.5
50%
Beide scoren
Nee
54%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Amazulu
Amazulu heeft in elk van de laatste 8 wedstrijden gescoord
Amazulu heeft 3 van de 4 uitwedstrijden gewonnen (75%)
Amazulu heeft 4 clean sheets in 7 wedstrijden gehouden (57%)
Marumo Gallants
Marumo Gallants heeft in elk van de laatste 7 wedstrijden geïncasseerd
Marumo Gallants heeft in 4 van de 7 wedstrijden niet gescoord (57%)
Marumo Gallants heeft in 6 van de laatste 7 wedstrijden in de eerste helft gescoord (86%)

Belangrijke Statistieken

6
4 Gelijkspelen
1
1.18 Gem. Goals
18% Beide Scoren
0% Plus 2.5
12 sep 2026 Amazulu 1-0 Marumo Gallants
31 jan 2026 Marumo Gallants 0-1 Amazulu
20 aug 2025 Amazulu 1-0 Marumo Gallants
7 feb 2025 Amazulu 2-0 Marumo Gallants
28 sep 2024 Marumo Gallants 1-0 Amazulu
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Amazulu vs Marumo Gallants?
Ons model voorspelt Amazulu met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Amazulu vs Marumo Gallants?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Amazulu vs Marumo Gallants?
Onze dubbele kans is 1X met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Amazulu vs Marumo Gallants?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Amazulu vs Marumo Gallants gespeeld?
Amazulu vs Marumo Gallants wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Princess Magogo Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Mamelodi Sundowns 9 7 2 0 23 8 +15 23
2 Orlando Pirates 8 7 1 0 19 1 +18 22
3 Amazulu 8 6 1 1 12 8 +4 19
4 Milford FC 9 4 3 2 10 7 +3 15
5 Kaizer Chiefs 8 3 5 0 13 8 +5 14
6 Sekhukhune United 8 4 2 2 9 8 +1 14
7 Stellenbosch 8 2 4 2 9 8 +1 10
8 Gouden Arrows 8 1 5 2 3 4 -1 8
9 Chippa United 8 1 5 2 4 7 -3 8
10 Durban City 8 1 4 3 5 7 -2 7
11 Polokwane City 8 1 4 3 8 11 -3 7
12 Kruger United 8 2 1 5 4 12 -8 7
13 TS Galaxy 8 1 3 4 7 12 -5 6
14 Siwelele 8 1 3 4 7 13 -6 6
15 Richards Bay 8 0 3 5 10 20 -10 3
16 Marumo Gallants 8 0 2 6 6 15 -9 2
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Amazulu
WWWWL
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

13 oktWbij Durban City2-1
19 sepWbij Polokwane City1-0
12 sepWvs Marumo Gallants1-0
4 sepWbij Richards Bay2-1
26 augLbij Mamelodi Sundowns2-5
Marumo Gallants
LLLDL
10Gespeeld
0Overwinningen
4Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.4
Winst %0%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

17 oktLbij Sekhukhune United1-2
20 sepLvs Orlando Pirates0-2
12 sepLbij Amazulu0-1
4 sepDvs Polokwane City2-2
25 augLvs TS Galaxy2-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden11
Gemiddeld Goals1.18
Beide Scoren18%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals36%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Amazulu100.91 per spel
Marumo Gallants30.27 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Amazulu8 (73%)
Marumo Gallants3 (27%)
12 sep 2026 Premier Voetbal Liga Amazulu 1-0 Marumo Gallants
31 jan 2026 Premier Voetbal Liga Marumo Gallants 0-1 Amazulu
20 aug 2025 Premier Voetbal Liga Amazulu 1-0 Marumo Gallants
7 feb 2025 Premier Voetbal Liga Amazulu 2-0 Marumo Gallants
28 sep 2024 Premier Voetbal Liga Marumo Gallants 1-0 Amazulu
21 jan 2023 Premier Voetbal Liga Amazulu 1-1 Marumo Gallants
26 okt 2022 Premier Voetbal Liga Marumo Gallants 0-0 Amazulu
17 dec 2021 Premier Voetbal Liga Marumo Gallants 0-1 Amazulu
4 nov 2021 Premier Voetbal Liga Amazulu 0-0 Marumo Gallants
21 mrt 2021 Premier Voetbal Liga Amazulu 2-0 Marumo Gallants
5 dec 2020 Premier Voetbal Liga Marumo Gallants 1-1 Amazulu

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS