Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Wales
Premier League
Ronde 16

Ammanford AFC vs Briton Ferry Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Ammanford AFC Gelijkspel Briton Ferry
Resultaat
Briton Ferry
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
58%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
1 Gelijkspelen
8
3.27 Gem. Goals
73% Beide Scoren
82% Plus 2.5
31 jul 2026 Briton Ferry 2-1 Ammanford AFC
9 apr 2024 Briton Ferry 4-0 Ammanford AFC
24 feb 2024 Ammanford AFC 2-1 Briton Ferry
10 feb 2023 Ammanford AFC 1-2 Briton Ferry
4 nov 2022 Briton Ferry 2-1 Ammanford AFC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Ammanford AFC vs Briton Ferry?
Ons model voorspelt Briton Ferry met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Ammanford AFC vs Briton Ferry?
We verwachten Over 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Ammanford AFC vs Briton Ferry?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Ammanford AFC vs Briton Ferry?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Ammanford AFC vs Briton Ferry gespeeld?
Ammanford AFC vs Briton Ferry wordt gespeeld op 6 nov 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 The New Saints 13 12 1 0 44 6 +38 37
2 GAP Connah's Quay FC 13 10 1 2 30 9 +21 31
3 Penybont 13 9 3 1 25 11 +14 30
4 Caernarfon Town 13 8 2 3 37 15 +22 26
5 Colwyn Bay 13 8 1 4 22 15 +7 25
6 Barry Town 13 8 1 4 28 23 +5 25
7 Cardiff Metropolitan University 13 6 3 4 24 16 +8 21
8 Airbus UK 13 7 0 6 25 18 +7 21
9 Cambrian & Clydach 13 5 3 5 21 33 -12 18
10 Llandudno 13 5 1 7 22 23 -1 16
11 Briton Ferry 13 3 3 7 12 22 -10 12
12 Haverfordwest County AFC 13 3 1 9 8 19 -11 10
13 Ammanford AFC 13 2 3 8 10 32 -22 9
14 Flint Town United 13 2 2 9 12 25 -13 8
15 Trefelin 13 1 3 9 8 31 -23 6
16 Holywell 13 0 2 11 14 44 -30 2
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Ammanford AFC
LWWLL
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd4
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded3.3
Beide Scoren40%
Schone sheets10%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

23 oktLbij The New Saints0-9
9 oktWbij Cambrian & Clydach1-0
3 oktWvs Holywell2-1
26 sepLbij Flint Town United0-3
18 sepLvs Penybont1-5
Briton Ferry
LLWDD
10Gespeeld
1Overwinningen
2Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.5
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals0.9
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

23 oktLbij Caernarfon Town1-3
9 oktLvs GAP Connah's Quay FC1-2
3 oktWvs Colwyn Bay1-0
26 sepDbij Holywell1-1
18 sepDvs Trefelin1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden11
Gemiddeld Goals3.27
Beide Scoren73%
Meer dan 2.5 Goals82%
Meer dan 1.5 Goals82%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Ammanford AFC131.18 per spel
Briton Ferry232.09 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Ammanford AFC0 (0%)
Briton Ferry3 (27%)
31 jul 2026 Premier Liga Briton Ferry 2-1 Ammanford AFC
9 apr 2024 FAW Kampioenschap Briton Ferry 4-0 Ammanford AFC
24 feb 2024 FAW Kampioenschap Ammanford AFC 2-1 Briton Ferry
10 feb 2023 FAW Kampioenschap Ammanford AFC 1-2 Briton Ferry
4 nov 2022 FAW Kampioenschap Briton Ferry 2-1 Ammanford AFC
4 mrt 2022 FAW Kampioenschap Briton Ferry 1-0 Ammanford AFC
27 jul 2021 FAW Kampioenschap Ammanford AFC 4-3 Briton Ferry
13 dec 2019 FAW Kampioenschap Ammanford AFC 1-3 Briton Ferry
23 aug 2019 FAW Kampioenschap Briton Ferry 2-2 Ammanford AFC
16 apr 2019 FAW Kampioenschap Briton Ferry 2-1 Ammanford AFC
29 mrt 2019 FAW Kampioenschap Ammanford AFC 0-1 Briton Ferry

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS