Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Turkije
2. Liga
Ronde 2

Ankaraspor vs Erbaaspor Voorspelling en Wedtips

13 sep 2026
2 - 1
Full Time
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
2 : 1
FT

Wedtips

45%
45%
10%
Ankaraspor Gelijkspel Erbaaspor
Resultaat
Ankaraspor
45%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
0 Gelijkspelen
1
2.67 Gem. Goals
67% Beide Scoren
67% Plus 2.5
13 sep 2026 Ankaraspor 2-1 Erbaaspor
21 feb 2026 Ankaraspor 3-1 Erbaaspor
12 okt 2025 Erbaaspor 1-0 Ankaraspor
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Ankaraspor vs Erbaaspor: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Ankaraspor met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Ankaraspor vs Erbaaspor?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Scoren beide teams in Ankaraspor vs Erbaaspor?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Ankaraspor vs Erbaaspor gespeeld?
Ankaraspor vs Erbaaspor wordt gespeeld op 13 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Muş Sport Klübü 6 5 1 0 16 7 +9 16
2 Aliağa FAŞ 6 5 0 1 13 9 +4 15
3 Elazığspor 6 4 1 1 15 4 +11 13
4 Güzide Gebzespor 6 3 3 0 9 5 +4 12
5 Çorluspor 1947 6 3 1 2 13 8 +5 10
6 İnegöl Kafkas Gençlik 6 3 1 2 11 8 +3 10
7 Isparta 32 Spor 6 3 1 2 11 10 +1 10
8 Şanlıurfaspor 6 2 3 1 10 9 +1 9
9 Menemen FK 6 3 0 3 7 8 -1 9
10 Erbaaspor 6 2 1 3 14 14 0 7
11 Somaspor 5 2 1 2 8 10 -2 7
12 Aksaray Belediyespor 6 1 3 2 10 9 +1 6
13 Ankaraspor 6 2 0 4 4 8 -4 6
14 Kastamonuspor 6 2 0 4 4 14 -10 3
15 Sebat Gençlikspor 5 0 2 3 7 11 -4 2
16 Arnavutköy Belediyespor 6 0 0 6 4 14 -10 0
17 Hatayspor 6 1 1 4 2 7 -5 0
18 Adana Demirspor 6 2 1 3 6 9 -3 0
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Ankaraspor
LWLLW
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.5
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded2
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs İnegöl Kafkas Gençlik1-2
4 oktWbij Aksaray Belediyespor1-0
26 sepLvs Somaspor0-1
19 sepLbij Menemen FK0-3
13 sepWvs Erbaaspor2-1
Erbaaspor
LLWWL
10Gespeeld
2Overwinningen
2Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.8
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.9
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded2.3
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktLbij Güzide Gebzespor1-2
3 oktLvs Aliağa FAŞ2-4
27 sepWbij Adana Demirspor3-0
20 sepWvs Sebat Gençlikspor3-2
13 sepLbij Ankaraspor1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden3
Gemiddeld Goals2.67
Beide Scoren67%
Meer dan 2.5 Goals67%
Meer dan 1.5 Goals67%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Ankaraspor51.67 per spel
Erbaaspor31 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Ankaraspor0 (0%)
Erbaaspor1 (33%)
13 sep 2026 2. Lig Ankaraspor 2-1 Erbaaspor
21 feb 2026 2. Lig Ankaraspor 3-1 Erbaaspor
12 okt 2025 2. Lig Erbaaspor 1-0 Ankaraspor

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS