Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Cyprus
Eerste Divisie
Ronde 7

Anorthosis vs Omonia Aradippou Voorspelling en Wedtips

Antonis Papadopoulos, Larnaca

Onze voorspellingen: Anorthosis — Win (44%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
@ 1.73
54%
Vertrouwen

Wedtips

44%
28%
28%
Anorthosis Gelijkspel Omonia Aradippou
Resultaat
Anorthosis
@ 1.97
Wed
44%
Beide scoren
Ja
@ 1.82
Wed
51%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
@ 1.30
Wed
36%
Asian Handicap
Anorthosis -0.5
@ 2.10
Wed
48%
Rusttijd
Gelijkspel
@ 2.02
Wed
44%
HT/FT
Gelijkspel/Thuis
@ 5.00
Wed
20%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
3 Gelijkspelen
2
1.5 Gem. Goals
33% Beide Scoren
33% Plus 2.5
19 apr 2026 Anorthosis 1-1 Omonia Aradippou
13 dec 2025 Omonia Aradippou 1-0 Anorthosis
23 aug 2025 Anorthosis 0-0 Omonia Aradippou
12 apr 2025 Anorthosis 1-2 Omonia Aradippou
14 dec 2024 Anorthosis 3-0 Omonia Aradippou
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet 2.12 3.28 3.30
Bet365 1.57 3.25 2.25
Betano 1.53 3.25 2.40

Veelgestelde Vragen

Anorthosis vs Omonia Aradippou: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Anorthosis met 44% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Anorthosis vs Omonia Aradippou?
We verwachten Under 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Anorthosis vs Omonia Aradippou?
Beide teams scoren: Ja (51% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Anorthosis vs Omonia Aradippou?
Onze dubbele kans is 1X met 36% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wat is de beste gok voor Anorthosis vs Omonia Aradippou?
Onze topaanbeveling is Under 2.5 met 54% vertrouwen.
Wanneer en waar wordt Anorthosis vs Omonia Aradippou gespeeld?
Anorthosis vs Omonia Aradippou wordt gespeeld op 24 okt 2026 in Antonis Papadopoulos.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Anorthosis
LWLLL
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

11 oktLvs Pafos1-3
12 sepWvs Apoel Nicosia2-1
5 sepLbij Apollon Limassol1-3
30 augLbij AEL Limassol0-2
15 meiLbij Olympiakos Nicosia0-1
Omonia Aradippou
LLDWD
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.1
Gem. Goals1
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

18 oktLvs AEL Limassol0-2
12 oktLbij AEK Larnaca0-1
20 sepDvs Olympiakos Nicosia1-1
5 sepWvs Krasava Ypsonas2-1
31 augDbij Omonia Nicosia0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals1.5
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals33%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Anorthosis50.83 per spel
Omonia Aradippou40.67 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Anorthosis3 (50%)
Omonia Aradippou3 (50%)
19 apr 2026 1. Divisie Anorthosis 1-1 Omonia Aradippou
13 dec 2025 1. Divisie Omonia Aradippou 1-0 Anorthosis
23 aug 2025 1. Divisie Anorthosis 0-0 Omonia Aradippou
12 apr 2025 1. Divisie Anorthosis 1-2 Omonia Aradippou
14 dec 2024 1. Divisie Anorthosis 3-0 Omonia Aradippou
23 aug 2024 1. Divisie Omonia Aradippou 0-0 Anorthosis

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS