Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
VS
MLS
Ronde 34

Atlanta United FC vs Chicago Fire Voorspelling en Wedtips

Mercedes-Benz Stadium, Atlanta

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Atlanta United FC Gelijkspel Chicago Fire
Resultaat
Chicago Fire
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
58%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
4 Gelijkspelen
7
2.89 Gem. Goals
47% Beide Scoren
63% Plus 2.5
12 apr 2026 Chicago Fire 1-0 Atlanta United FC
16 jul 2025 Atlanta United FC 2-2 Chicago Fire
10 mei 2025 Chicago Fire 2-1 Atlanta United FC
28 apr 2024 Chicago Fire 0-0 Atlanta United FC
31 mrt 2024 Atlanta United FC 3-0 Chicago Fire
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Atlanta United FC vs Chicago Fire?
Ons model voorspelt Chicago Fire met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Atlanta United FC vs Chicago Fire?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Atlanta United FC vs Chicago Fire?
We verwachten Over 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Atlanta United FC vs Chicago Fire?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Atlanta United FC vs Chicago Fire gespeeld?
Atlanta United FC vs Chicago Fire wordt gespeeld op 24 okt 2026 in Mercedes-Benz Stadium.

Aanvullende informatie

Atlanta United FC

Top scorers

A. MiranchukMiddenvelder
2Goals

Assists

E. BáezVerdediger
1Assists
E. Latte LathAanvaller
1Assists

Kaarten

C. SanchezMiddenvelder
20
E. Latte LathAanvaller
10
Juan BerrocalVerdediger
10
T. JacobMiddenvelder
10
S. AlzateMiddenvelder
10
Chicago Fire

Top scorers

H. CuypersAanvaller
2Goals
R. LodMiddenvelder
1Goals
J. BambaAanvaller
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

P. ZinckernagelMiddenvelder
20
J. WatermanVerdediger
20
J. BambaAanvaller
10
A. SalétrosMiddenvelder
10
C. MuellerAanvaller
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Atlanta United FC
LDWDL
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs FC Cincinnati1-3
26 sepDvs New York City FC2-2
20 sepWbij Portland Timbers1-0
12 sepDbij DC United0-0
9 sepLvs Orlando City SC2-3
Chicago Fire
WWWLL
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs New York City FC2-1
7 oktWvs Vancouver Whitecaps3-1
26 sepWbij Charlotte1-0
20 sepLbij Nashville SC0-3
13 sepLvs New England Revolution1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden19
Gemiddeld Goals2.89
Beide Scoren47%
Meer dan 2.5 Goals63%
Meer dan 1.5 Goals79%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Atlanta United FC291.53 per spel
Chicago Fire261.37 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Atlanta United FC5 (26%)
Chicago Fire7 (37%)
12 apr 2026 MLS Chicago Fire 1-0 Atlanta United FC
16 jul 2025 MLS Atlanta United FC 2-2 Chicago Fire
10 mei 2025 MLS Chicago Fire 2-1 Atlanta United FC
28 apr 2024 MLS Chicago Fire 0-0 Atlanta United FC
31 mrt 2024 MLS Atlanta United FC 3-0 Chicago Fire
21 mei 2023 MLS Chicago Fire 3-3 Atlanta United FC
23 apr 2023 MLS Atlanta United FC 2-1 Chicago Fire
30 jul 2022 MLS Chicago Fire 0-0 Atlanta United FC
7 mei 2022 MLS Atlanta United FC 4-1 Chicago Fire
4 jul 2021 MLS Chicago Fire 3-0 Atlanta United FC
25 apr 2021 MLS Atlanta United FC 3-1 Chicago Fire
27 sep 2020 MLS Chicago Fire 2-0 Atlanta United FC
4 jul 2019 MLS Chicago Fire 5-1 Atlanta United FC
1 jun 2019 MLS Atlanta United FC 2-0 Chicago Fire
21 okt 2018 MLS Atlanta United FC 2-1 Chicago Fire
20 jun 2018 US Open Beker Atlanta United FC 0-1 Chicago Fire
6 mei 2018 MLS Chicago Fire 1-2 Atlanta United FC
10 jun 2017 MLS Chicago Fire 2-0 Atlanta United FC
18 mrt 2017 MLS Atlanta United FC 4-0 Chicago Fire

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS