Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
VS
MLS
Ronde 36

Atlanta United FC vs Toronto FC Voorspelling en Wedtips

Mercedes-Benz Stadium, Atlanta

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Atlanta United FC Gelijkspel Toronto FC
Resultaat
Atlanta United FC
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
54%
Beide scoren
Ja
Wed
64%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

6
8 Gelijkspelen
6
2.9 Gem. Goals
70% Beide Scoren
55% Plus 2.5
25 apr 2026 Toronto FC 1-2 Atlanta United FC
24 aug 2025 Atlanta United FC 0-0 Toronto FC
12 jul 2025 Toronto FC 1-1 Atlanta United FC
29 jun 2024 Atlanta United FC 2-1 Toronto FC
23 mrt 2024 Toronto FC 2-0 Atlanta United FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Atlanta United FC vs Toronto FC: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Atlanta United FC met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Atlanta United FC vs Toronto FC?
We verwachten Over 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Atlanta United FC vs Toronto FC?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Atlanta United FC vs Toronto FC?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Atlanta United FC vs Toronto FC gespeeld?
Atlanta United FC vs Toronto FC wordt gespeeld op 1 nov 2026 in Mercedes-Benz Stadium.

Aanvullende informatie

Atlanta United FC

Top scorers

A. MiranchukMiddenvelder
2Goals

Assists

E. BáezVerdediger
1Assists
E. Latte LathAanvaller
1Assists

Kaarten

C. SanchezMiddenvelder
20
E. Latte LathAanvaller
10
Juan BerrocalVerdediger
10
T. JacobMiddenvelder
10
S. AlzateMiddenvelder
10
Toronto FC

Top scorers

D. SallóiMiddenvelder
1Goals
D. EtienneAanvaller
1Goals
D. MihailovićAanvaller
1Goals

Assists

R. LaryeaVerdediger
1Assists
J. OsorioMiddenvelder
1Assists

Kaarten

J. CifuentesMiddenvelder
10
R. EdwardsVerdediger
10
Malik HenryMiddenvelder
10
B. KuscevicVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Atlanta United FC
LWLDW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

17 oktLvs Inter Miami1-3
14 oktWbij CF Montreal3-0
10 oktLvs FC Cincinnati1-3
26 sepDvs New York City FC2-2
20 sepWbij Portland Timbers1-0
Toronto FC
WDWLL
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

17 oktWbij New York Red Bulls2-0
14 oktDvs Orlando City SC3-3
10 oktWvs CF Montreal2-1
27 sepLbij Nashville SC0-2
20 sepLbij St. Louis City1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.9
Beide Scoren70%
Meer dan 2.5 Goals55%
Meer dan 1.5 Goals85%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Atlanta United FC291.45 per spel
Toronto FC291.45 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Atlanta United FC4 (20%)
Toronto FC3 (15%)
25 apr 2026 MLS Toronto FC 1-2 Atlanta United FC
24 aug 2025 MLS Atlanta United FC 0-0 Toronto FC
12 jul 2025 MLS Toronto FC 1-1 Atlanta United FC
29 jun 2024 MLS Atlanta United FC 2-1 Toronto FC
23 mrt 2024 MLS Toronto FC 2-0 Atlanta United FC
15 apr 2023 MLS Toronto FC 2-2 Atlanta United FC
5 mrt 2023 MLS Atlanta United FC 1-1 Toronto FC
10 sep 2022 MLS Atlanta United FC 4-2 Toronto FC
25 jun 2022 MLS Toronto FC 2-1 Atlanta United FC
30 okt 2021 MLS Atlanta United FC 1-1 Toronto FC
16 okt 2021 MLS Toronto FC 0-2 Atlanta United FC
18 aug 2021 MLS Atlanta United FC 1-0 Toronto FC
18 okt 2020 MLS Toronto FC 1-0 Atlanta United FC
31 okt 2019 MLS Atlanta United FC 1-2 Toronto FC
27 jun 2019 MLS Toronto FC 3-2 Atlanta United FC
8 mei 2019 MLS Atlanta United FC 2-0 Toronto FC
28 okt 2018 MLS Toronto FC 4-1 Atlanta United FC
4 aug 2018 MLS Atlanta United FC 2-2 Toronto FC
22 okt 2017 MLS Atlanta United FC 2-2 Toronto FC
8 apr 2017 MLS Toronto FC 2-2 Atlanta United FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS