Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Brazilië
Serie A
Ronde 27

Atlético-MG vs Fluminense Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
3 - 1
Full Time
Arena MRV, Bello Harisanta
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
3 : 1
FT

Wedtips

35%
35%
30%
Atlético-MG Gelijkspel Fluminense
Resultaat
Atlético-MG
35%
Totaal doelpunten
Over 2.5
54%
Beide scoren
Ja
63%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
70%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Atlético-MG
Atlético-MG incasseert 43% van de doelpunten na de 75e minuut (3 goals)
Fluminense
No notable trends.

Belangrijke Statistieken

9
6 Gelijkspelen
5
2.6 Gem. Goals
55% Beide Scoren
40% Plus 2.5
12 sep 2026 Atlético-MG 3-1 Fluminense
21 mrt 2026 Fluminense 1-0 Atlético-MG
4 okt 2025 Fluminense 3-0 Atlético-MG
11 mei 2025 Atlético-MG 3-2 Fluminense
25 sep 2024 Atlético-MG 2-0 Fluminense
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Atlético-MG vs Fluminense?
Ons model voorspelt Atlético-MG met 35% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Atlético-MG vs Fluminense?
Onze dubbele kans is 1X met 70% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Atlético-MG vs Fluminense?
We verwachten Over 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Atlético-MG vs Fluminense?
Beide teams scoren: Ja (63% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Atlético-MG vs Fluminense gespeeld?
Atlético-MG vs Fluminense wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Arena MRV.

Aanvullende informatie

Atlético-MG

Top scorers

Victor HugoMiddenvelder
1Goals
HulkAanvaller
1Goals
Ruan TressoldiVerdediger
1Goals
DuduMiddenvelder
1Goals

Assists

Victor HugoMiddenvelder
1Assists
HulkAanvaller
1Assists
Renan LodiVerdediger
1Assists

Kaarten

Renan LodiVerdediger
20
Ruan TressoldiVerdediger
10
A. FrancoVerdediger
10
Igor GomesMiddenvelder
10
AlexsanderMiddenvelder
10
Fluminense

Top scorers

NonatoMiddenvelder
1Goals
L. AcostaMiddenvelder
1Goals
John KennedyAanvaller
1Goals

Assists

NonatoMiddenvelder
1Assists
RenêVerdediger
1Assists

Kaarten

NonatoMiddenvelder
20
JemmesVerdediger
10
LimaMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Atlético-MG
WDWDW
10Gespeeld
5Overwinningen
4Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs Santos2-1
8 oktDbij Atlético Paranaense2-2
3 oktWvs RB Bragantino1-0
19 sepDvs Chapecoense1-1
12 sepWvs Fluminense3-1
Fluminense
LLWWL
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

15 oktLvs Palmeiras1-2
11 oktLbij Flamengo0-1
9 oktWvs Coritiba4-0
20 sepWbij Corinthians3-1
15 sepLbij Platense1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.6
Beide Scoren55%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Atlético-MG281.4 per spel
Fluminense241.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Atlético-MG5 (25%)
Fluminense5 (25%)
12 sep 2026 Serie A Atlético-MG 3-1 Fluminense
21 mrt 2026 Serie A Fluminense 1-0 Atlético-MG
4 okt 2025 Serie A Fluminense 3-0 Atlético-MG
11 mei 2025 Serie A Atlético-MG 3-2 Fluminense
25 sep 2024 CONMEBOL Libertadores Atlético-MG 2-0 Fluminense
18 sep 2024 CONMEBOL Libertadores Fluminense 1-0 Atlético-MG
25 aug 2024 Serie A Atlético-MG 0-2 Fluminense
4 mei 2024 Serie A Fluminense 2-2 Atlético-MG
29 okt 2023 Serie A Atlético-MG 2-0 Fluminense
22 jun 2023 Serie A Fluminense 1-1 Atlético-MG
1 okt 2022 Serie A Atlético-MG 2-0 Fluminense
9 jun 2022 Serie A Fluminense 5-3 Atlético-MG
28 nov 2021 Serie A Atlético-MG 2-1 Fluminense
15 sep 2021 Copa do Brasil Atlético-MG 1-0 Fluminense
27 aug 2021 Copa do Brasil Fluminense 1-2 Atlético-MG
23 aug 2021 Serie A Fluminense 1-1 Atlético-MG
11 feb 2021 Serie A Fluminense 0-0 Atlético-MG
15 okt 2020 Serie A Atlético-MG 1-1 Fluminense
16 nov 2019 Serie A Fluminense 1-1 Atlético-MG
11 aug 2019 Serie A Atlético-MG 2-1 Fluminense

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS