Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Argentinië
Competitieve Liga
Ronde 13

Atlético Tucumán vs Rosario Central Voorspelling en Wedtips

Estadio Monumental Jose Fierro, Tucuman

Onze voorspellingen: Rosario Central — Win (40%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Asian handicap
Rosario Central -0.25
@ 1.38
72%
Vertrouwen

Wedtips

28%
32%
40%
Atlético Tucumán Gelijkspel Rosario Central
Resultaat
Rosario Central
@ 2.08
Wed
41%
Beide scoren
Nee
@ 1.67
Wed
56%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
@ 1.31
Wed
36%
Asian Handicap
Rosario Central -0.25
@ 1.38
Wed
72%
Rusttijd
Gelijkspel
@ 1.83
Wed
48%
HT/FT
Gelijkspel/Uit
@ 4.90
Wed
20.4%
Exacte score
0:1
@ 5.70
Wed
17.5%

Aanvullende markten

Totaal hoekschoppen
Under 9.5
@ 1.67
Wed
55.7%
Doelpuntenmaker op elk moment
Angel di Maria
40.0% @ 2.50 Wed
Leandro Diaz
29.4% @ 3.40 Wed
Marco Ruben
27.8% @ 3.60 Wed
Ramiro Ruiz
27.8% @ 3.60 Wed
Enzo Copetti
26.7% @ 3.75 Wed
Carlos Abeldano
26.7% @ 3.75 Wed
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Atlético Tucumán
No notable trends.
Rosario Central
Rosario Central heeft in elk van de laatste 10 wedstrijden gescoord
Rosario Central is ongeslagen in de laatste 5 competitiewedstrijden

Belangrijke Statistieken

3
3 Gelijkspelen
9
2.93 Gem. Goals
73% Beide Scoren
67% Plus 2.5
5 apr 2026 Rosario Central 2-1 Atlético Tucumán
9 aug 2025 Atlético Tucumán 0-0 Rosario Central
8 feb 2025 Rosario Central 3-1 Atlético Tucumán
26 aug 2024 Rosario Central 1-0 Atlético Tucumán
18 apr 2023 Atlético Tucumán 2-2 Rosario Central
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet 3.32 2.97 2.41
Bet365 2.38 2.90 1.53
Betano 2.37 2.92 1.55

Veelgestelde Vragen

Wie wint Atlético Tucumán vs Rosario Central?
Ons model voorspelt Rosario Central met 41% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Atlético Tucumán vs Rosario Central: wat is onze Rusttijd-tip?
Onze Rusttijd-keuze is Gelijkspel met 48% vertrouwen.
Wat is de HT/EW-voorspelling voor Atlético Tucumán vs Rosario Central?
Onze HT/EW-keuze is X/2 met 20% vertrouwen.
Hoeveel goals in Atlético Tucumán vs Rosario Central?
We verwachten Under 2.5 goals (63% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Atlético Tucumán vs Rosario Central?
Beide teams scoren: Nee (56% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Atlético Tucumán vs Rosario Central gespeeld?
Atlético Tucumán vs Rosario Central wordt gespeeld op 17 okt 2026 in Estadio Monumental Jose Fierro.

Aanvullende informatie

Atlético Tucumán

Top scorers

L. DíazAanvaller
2Goals
M. VillaVerdediger
1Goals

Assists

L. DíazAanvaller
1Assists

Kaarten

G. FerrariVerdediger
20
E. HamMiddenvelder
20
N. LaméndolaAanvaller
20
G. SusoVerdediger
10
R. TesuriMiddenvelder
10
Rosario Central

Top scorers

Á. Di MaríaAanvaller
2Goals
Ignacio OvandoVerdediger
1Goals
A. VélizAanvaller
1Goals

Assists

Á. Di MaríaAanvaller
1Assists
V. PizarroMiddenvelder
1Assists
J. CampazAanvaller
1Assists

Kaarten

F. IbarraMiddenvelder
30
E. CoronelVerdediger
20
Á. Di MaríaAanvaller
10
Ignacio OvandoVerdediger
10
V. PizarroMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Atlético Tucumán
DLLLW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.2
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

9 oktDbij Gimnasia La Plata1-1
3 oktLvs Barracas Central2-3
21 sepLbij Aldosivi0-1
12 sepLvs River Plate1-2
7 sepWbij Racing Club2-1
Rosario Central
WDWWD
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs Independiente Rivadavia5-0
6 oktDbij Banfield1-1
20 sepWvs Argentinos Juniors1-0
13 sepWbij Tigre1-0
6 sepDvs Newell's Old Boys1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden15
Gemiddeld Goals2.93
Beide Scoren73%
Meer dan 2.5 Goals67%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Atlético Tucumán171.13 per spel
Rosario Central271.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Atlético Tucumán2 (13%)
Rosario Central3 (20%)
5 apr 2026 Professionele Liga Rosario Central 2-1 Atlético Tucumán
9 aug 2025 Professionele Liga Atlético Tucumán 0-0 Rosario Central
8 feb 2025 Professionele Liga Rosario Central 3-1 Atlético Tucumán
26 aug 2024 Professionele Liga Rosario Central 1-0 Atlético Tucumán
18 apr 2023 Professionele Liga Atlético Tucumán 2-2 Rosario Central
14 okt 2022 Professionele Liga Atlético Tucumán 1-1 Rosario Central
20 nov 2021 Professionele Liga Rosario Central 3-1 Atlético Tucumán
30 jul 2019 Professionele Liga Atlético Tucumán 1-2 Rosario Central
10 nov 2018 Professionele Liga Atlético Tucumán 2-1 Rosario Central
4 nov 2017 Professionele Liga Rosario Central 0-1 Atlético Tucumán
8 apr 2017 Professionele Liga Rosario Central 2-1 Atlético Tucumán
24 mrt 2013 Primera Nacional Atlético Tucumán 3-4 Rosario Central
22 sep 2012 Primera Nacional Rosario Central 3-1 Atlético Tucumán
19 mei 2012 Primera Nacional Rosario Central 2-0 Atlético Tucumán
19 nov 2011 Primera Nacional Atlético Tucumán 2-1 Rosario Central

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS