Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Nederland
Eredivisie
Ronde 12

AZ Alkmaar vs Groningen Voorspelling en Wedtips

AFAS Stadion, Alkmaar

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
AZ Alkmaar Gelijkspel Groningen
Resultaat
AZ Alkmaar
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
64%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

11
5 Gelijkspelen
4
2.55 Gem. Goals
45% Beide Scoren
50% Plus 2.5
22 mrt 2026 Groningen 3-0 AZ Alkmaar
10 aug 2025 AZ Alkmaar 4-1 Groningen
11 mei 2025 AZ Alkmaar 3-0 Groningen
18 dec 2024 AZ Alkmaar 3-1 Groningen
25 aug 2024 Groningen 0-0 AZ Alkmaar
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint AZ Alkmaar vs Groningen?
Ons model voorspelt AZ Alkmaar met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in AZ Alkmaar vs Groningen?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor AZ Alkmaar vs Groningen?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in AZ Alkmaar vs Groningen?
We verwachten Over 2.5 goals (64% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt AZ Alkmaar vs Groningen gespeeld?
AZ Alkmaar vs Groningen wordt gespeeld op 8 nov 2026 in AFAS Stadion.

Aanvullende informatie

AZ Alkmaar

Top scorers

P. KoopmeinersMiddenvelder
1Goals
Weslley PatatiMiddenvelder
1Goals
R. DaalMiddenvelder
1Goals
M. MeerdinkAanvaller
1Goals
C. StengsMiddenvelder
1Goals

Assists

M. ChávezVerdediger
2Assists
K. SmitMiddenvelder
2Assists

Kaarten

Weslley PatatiMiddenvelder
10
M. ChávezVerdediger
10
Groningen

Top scorers

T. van BergenMiddenvelder
2Goals
B. WillumssonAanvaller
2Goals
D. van der WerffMiddenvelder
1Goals
Nils EggensAanvaller
1Goals

Assists

T. van BergenMiddenvelder
1Assists
E. VaessenKeeper
1Assists
T. LandMiddenvelder
1Assists

Kaarten

D. van der WerffMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

AZ Alkmaar
WDWLW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals2
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

22 oktWbij Ararat-Armenia4-0
18 oktDbij SC Cambuur2-2
15 oktWvs Hapoel Beer Sheva2-1
10 oktLbij Feyenoord0-2
20 sepWvs Telstar1-0
Groningen
DLWWD
10Gespeeld
4Overwinningen
3Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.5
Winst %40%
Goals/Wedstrijd4.5
Gem. Goals2.4
Gem. Conceded2.1
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

25 oktDbij NEC Nijmegen2-2
18 oktLvs Ajax2-5
11 oktWbij Excelsior5-1
18 sepWvs PEC Zwolle3-0
12 sepDbij Go Ahead Eagles1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.55
Beide Scoren45%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals65%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
AZ Alkmaar331.65 per spel
Groningen180.9 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
AZ Alkmaar8 (40%)
Groningen7 (35%)
22 mrt 2026 Eredivisie Groningen 3-0 AZ Alkmaar
10 aug 2025 Eredivisie AZ Alkmaar 4-1 Groningen
11 mei 2025 Eredivisie AZ Alkmaar 3-0 Groningen
18 dec 2024 KNVB Beker AZ Alkmaar 3-1 Groningen
25 aug 2024 Eredivisie Groningen 0-0 AZ Alkmaar
11 mrt 2023 Eredivisie AZ Alkmaar 1-0 Groningen
1 okt 2022 Eredivisie Groningen 1-4 AZ Alkmaar
21 dec 2021 Eredivisie AZ Alkmaar 1-0 Groningen
24 okt 2021 Eredivisie Groningen 2-0 AZ Alkmaar
13 mei 2021 Eredivisie Groningen 0-0 AZ Alkmaar
6 dec 2020 Eredivisie AZ Alkmaar 1-2 Groningen
18 aug 2019 Eredivisie AZ Alkmaar 0-0 Groningen
30 mrt 2019 Eredivisie AZ Alkmaar 1-0 Groningen
23 sep 2018 Eredivisie Groningen 1-3 AZ Alkmaar
18 mrt 2018 Eredivisie AZ Alkmaar 3-2 Groningen
15 okt 2017 Eredivisie Groningen 1-1 AZ Alkmaar
20 mei 2017 Eredivisie AZ Alkmaar 4-1 Groningen
17 mei 2017 Eredivisie Groningen 1-4 AZ Alkmaar
1 apr 2017 Eredivisie AZ Alkmaar 0-0 Groningen
23 okt 2016 Eredivisie Groningen 2-0 AZ Alkmaar

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS