Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Turkije
Eerste Divisie
Ronde 8

Bandırmaspor vs Ümraniyespor Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (50%); Over 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
95%
Vertrouwen

Wedtips

50%
50%
0%
Bandırmaspor Gelijkspel Ümraniyespor
Resultaat
Bandırmaspor
Wed
50%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
53%
Beide scoren
Nee
Wed
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
95%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

9
2 Gelijkspelen
3
2.71 Gem. Goals
50% Beide Scoren
43% Plus 2.5
1 mrt 2026 Ümraniyespor 1-2 Bandırmaspor
4 okt 2025 Bandırmaspor 2-1 Ümraniyespor
2 mrt 2025 Bandırmaspor 2-0 Ümraniyespor
5 okt 2024 Ümraniyespor 1-1 Bandırmaspor
24 feb 2024 Bandırmaspor 4-1 Ümraniyespor
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Bandırmaspor vs Ümraniyespor?
Ons model voorspelt Bandırmaspor met 50% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Bandırmaspor vs Ümraniyespor?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Bandırmaspor vs Ümraniyespor?
Onze dubbele kans is 1X met 95% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Bandırmaspor vs Ümraniyespor?
We verwachten Over 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Bandırmaspor vs Ümraniyespor gespeeld?
Bandırmaspor vs Ümraniyespor wordt gespeeld op 20 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Batman Petrolspor 5 4 1 0 10 4 +6 13
2 Bursaspor 5 4 0 1 10 3 +7 12
3 Keçiörengücü 6 3 2 1 15 8 +7 11
4 Kayserispor 5 3 1 1 7 3 +4 10
5 Sarıyer 6 3 1 2 8 7 +1 10
6 Bandırmaspor 6 2 3 1 11 3 +8 9
7 Mardin 1969 5 2 3 0 8 3 +5 9
8 İğdır Belediyespor 5 3 0 2 7 4 +3 9
9 Manisa FK 5 2 2 1 10 8 +2 8
10 Muğlaspor 5 2 2 1 3 2 +1 8
11 Fatih Karagümrük 5 2 2 1 6 6 0 8
12 Pendikspor 6 2 2 2 8 11 -3 8
13 Antalyaspor 5 2 0 3 8 10 -2 6
14 Esenler Erokspor 5 0 4 1 2 3 -1 4
15 Bodrumspor 5 0 4 1 2 4 -2 4
16 Vanspor FK 5 1 1 3 5 11 -6 4
17 Sivasspor 5 0 3 2 5 8 -3 3
18 Ümraniyespor 6 0 3 3 4 7 -3 3
19 İstanbulspor 5 0 2 3 5 13 -8 2
20 Boluspor 6 0 0 6 1 17 -16 0
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Bandırmaspor
WLDDD
10Gespeeld
4Overwinningen
5Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %40%
Goals/Wedstrijd1.9
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.4
Beide Scoren30%
Schone sheets60%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

5 sepWvs Boluspor6-0
1 sepLvs Antalyaspor0-1
28 augDbij Pendikspor1-1
23 augDvs Keçiörengücü1-1
16 augDbij Muğlaspor0-0
Ümraniyespor
LLDDL
10Gespeeld
1Overwinningen
4Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

5 sepLbij Pendikspor0-1
1 sepLvs Muğlaspor0-1
28 augDbij Keçiörengücü2-2
22 augDvs Esenler Erokspor1-1
15 augLbij Fatih Karagümrük1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden14
Gemiddeld Goals2.71
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals43%
Meer dan 1.5 Goals79%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Bandırmaspor251.79 per spel
Ümraniyespor130.93 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Bandırmaspor5 (36%)
Ümraniyespor3 (21%)
1 mrt 2026 1. Lig Ümraniyespor 1-2 Bandırmaspor
4 okt 2025 1. Lig Bandırmaspor 2-1 Ümraniyespor
2 mrt 2025 1. Lig Bandırmaspor 2-0 Ümraniyespor
5 okt 2024 1. Lig Ümraniyespor 1-1 Bandırmaspor
24 feb 2024 1. Lig Bandırmaspor 4-1 Ümraniyespor
29 sep 2023 1. Lig Ümraniyespor 0-1 Bandırmaspor
6 feb 2022 1. Lig Bandırmaspor 2-0 Ümraniyespor
11 sep 2021 1. Lig Ümraniyespor 2-0 Bandırmaspor
23 jan 2021 1. Lig Bandırmaspor 1-0 Ümraniyespor
12 sep 2020 1. Lig Ümraniyespor 2-1 Bandırmaspor
18 mrt 2017 1. Lig Ümraniyespor 0-0 Bandırmaspor
22 okt 2016 1. Lig Bandırmaspor 0-2 Ümraniyespor
30 apr 2016 2. Lig Bandırmaspor 7-2 Ümraniyespor
20 dec 2015 2. Lig Ümraniyespor 1-2 Bandırmaspor

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS