Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Thailand
Thai League 1
Ronde 7

Bangkok United vs Uthai Thani Voorspelling en Wedtips

Thammasat Stadium, Rangsit

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Bangkok United Gelijkspel Uthai Thani
Resultaat
Bangkok United
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
67%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
2 Gelijkspelen
1
2.5 Gem. Goals
50% Beide Scoren
50% Plus 2.5
29 apr 2026 Uthai Thani 1-1 Bangkok United
2 nov 2025 Bangkok United 1-2 Uthai Thani
16 jan 2025 Uthai Thani 0-2 Bangkok United
25 aug 2024 Bangkok United 0-0 Uthai Thani
26 mei 2024 Bangkok United 3-0 Uthai Thani
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Bangkok United vs Uthai Thani?
Ons model voorspelt Bangkok United met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Bangkok United vs Uthai Thani?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Bangkok United vs Uthai Thani?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Bangkok United vs Uthai Thani?
We verwachten Over 2.5 goals (67% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Bangkok United vs Uthai Thani gespeeld?
Bangkok United vs Uthai Thani wordt gespeeld op 30 okt 2026 in Thammasat Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Buriram United 4 3 1 0 8 4 +4 10
2 Uthai Thani 4 3 0 1 11 6 +5 9
3 Bangkok United 4 3 0 1 8 4 +4 9
4 Prachuap 4 3 0 1 6 2 +4 9
5 Port FC 4 3 0 1 8 6 +2 9
6 Ratchaburi 4 2 1 1 9 3 +6 7
7 Rayong FC 4 2 1 1 7 6 +1 7
8 Ayutthaya FC 4 2 1 1 5 4 +1 7
9 Sisaket United 4 2 0 2 4 5 -1 6
10 BG Pathum United 4 1 2 1 6 6 0 5
11 Chiangrai United 4 1 1 2 3 4 -1 4
12 Pattani 4 1 1 2 4 7 -3 4
13 Sukhothai FC 4 1 0 3 3 11 -8 3
14 Rasi Salai United 4 0 1 3 6 10 -4 1
15 Lamphun Warrior 4 0 1 3 3 9 -6 1
16 Chonburi FC 4 0 0 4 3 7 -4 0
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Bangkok United
WWLWD
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij Lamphun Warrior2-0
20 sepWvs BG Pathum United3-2
11 sepLbij Ratchaburi0-1
5 sepWvs Sisaket United3-1
10 meiDbij Rayong FC1-1
Uthai Thani
WWLWL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs Rasi Salai United4-2
18 sepWbij Ayutthaya FC2-1
12 sepLvs Pattani1-2
6 sepWbij Lamphun Warrior4-1
10 meiLbij Chiangrai United0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden6
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Bangkok United111.83 per spel
Uthai Thani40.67 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Bangkok United3 (50%)
Uthai Thani1 (17%)
29 apr 2026 Thai Liga 1 Uthai Thani 1-1 Bangkok United
2 nov 2025 Thai Liga 1 Bangkok United 1-2 Uthai Thani
16 jan 2025 Thai Liga 1 Uthai Thani 0-2 Bangkok United
25 aug 2024 Thai Liga 1 Bangkok United 0-0 Uthai Thani
26 mei 2024 Thai Liga 1 Bangkok United 3-0 Uthai Thani
12 aug 2023 Thai Liga 1 Uthai Thani 1-4 Bangkok United

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS