Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Colombia
Primera B
Ronde 13

Barranquilla vs Tigres FC Voorspelling en Wedtips

Estadio Romelio Martinez, Barranquilla

Onze voorspellingen: Barranquilla — Win (39%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
@ 1.62
58%
Vertrouwen

Wedtips

39%
31%
30%
Barranquilla Gelijkspel Tigres FC
Resultaat
Barranquilla
@ 2.18
Wed
40%
Beide scoren
Ja
@ 1.85
Wed
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
@ 1.32
Wed
35%
Asian Handicap
Barranquilla -0.25
@ 1.92
Wed
52%
Rusttijd
Gelijkspel
@ 1.89
Wed
45%
HT/FT
Gelijkspel/Thuis
@ 5.10
Wed
19.6%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Barranquilla
Barranquilla heeft in elk van de laatste 15 wedstrijden geïncasseerd
Barranquilla heeft de laatste 3 competitiewedstrijden verloren
Beide teams hebben gescoord in 11 van de laatste 15 wedstrijden van Barranquilla (73%)
Barranquilla heeft in 10 van de laatste 15 wedstrijden in de eerste helft geïncasseerd (67%)
Tigres FC
Tigres FC is ongeslagen in de laatste 5 competitiewedstrijden

Belangrijke Statistieken

4
8 Gelijkspelen
4
2.38 Gem. Goals
50% Beide Scoren
38% Plus 2.5
31 mrt 2026 Tigres FC 3-1 Barranquilla
25 okt 2025 Barranquilla 2-2 Tigres FC
18 mei 2025 Tigres FC 1-1 Barranquilla
21 jul 2024 Tigres FC 1-1 Barranquilla
3 feb 2024 Barranquilla 2-2 Tigres FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Kansen

Bookmaker1X2
1xBet 2.31 2.90 3.04
Bet365 1.67 3.00 2.10
Betano 1.62 3.05 2.12

Veelgestelde Vragen

Barranquilla vs Tigres FC: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Barranquilla met 40% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Wat is de Rusttijd-voorspelling voor Barranquilla vs Tigres FC?
Onze Rusttijd-keuze is Gelijkspel met 45% vertrouwen.
Barranquilla vs Tigres FC: wat is onze HT/EW-tip?
Onze HT/EW-keuze is X/1 met 20% vertrouwen.
Hoeveel goals in Barranquilla vs Tigres FC?
We verwachten Under 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Barranquilla vs Tigres FC?
Beide teams scoren: Ja (50% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Barranquilla vs Tigres FC gespeeld?
Barranquilla vs Tigres FC wordt gespeeld op 15 okt 2026 in Estadio Romelio Martinez.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Ind. Yumbo 12 7 3 2 16 7 +9 24
2 Real Cundinamarca 12 7 2 3 19 11 +8 23
3 Tigres FC 12 6 4 2 14 5 +9 22
4 Popayán 12 5 3 4 18 15 +3 18
5 Patriotas 12 5 3 4 17 17 0 18
6 Real Cartagena 12 4 4 4 21 16 +5 16
7 Quindío 12 4 4 4 10 12 -2 16
8 Depor FC 12 4 3 5 15 19 -4 15
9 Real Santander 12 3 6 3 14 18 -4 15
10 Internacional Palmira 12 4 3 5 9 13 -4 15
11 Envigado 12 2 7 3 13 12 +1 13
12 Union Magdalena 12 3 4 5 12 14 -2 13
13 Orsomarso 12 3 4 5 8 11 -3 13
14 Bogotá FC 12 3 4 5 9 13 -4 13
15 Barranquilla 12 3 3 6 15 18 -3 12
16 Leones FC 12 2 5 5 10 19 -9 11
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Barranquilla
WDLLL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren70%
Schone sheets0%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs Quindío4-1
7 oktDbij Leones FC1-1
27 sepLvs Real Cundinamarca0-1
21 sepLbij Bogotá FC1-2
15 sepLvs Ind. Yumbo0-2
Tigres FC
DWDWD
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd1.8
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded0.4
Beide Scoren30%
Schone sheets60%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

8 oktDbij Ind. Yumbo1-1
4 oktWvs Internacional Palmira1-0
26 sepDvs Real Santander1-1
22 sepWbij Depor FC3-0
14 sepDvs Bogotá FC0-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden16
Gemiddeld Goals2.38
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals38%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Barranquilla181.13 per spel
Tigres FC201.25 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Barranquilla5 (31%)
Tigres FC5 (31%)
31 mrt 2026 Primera B Tigres FC 3-1 Barranquilla
25 okt 2025 Primera B Barranquilla 2-2 Tigres FC
18 mei 2025 Primera B Tigres FC 1-1 Barranquilla
21 jul 2024 Primera B Tigres FC 1-1 Barranquilla
3 feb 2024 Primera B Barranquilla 2-2 Tigres FC
30 jul 2023 Primera B Barranquilla 0-0 Tigres FC
13 feb 2023 Primera B Tigres FC 1-0 Barranquilla
16 jul 2022 Primera B Barranquilla 3-0 Tigres FC
25 apr 2022 Primera B Tigres FC 2-0 Barranquilla
30 okt 2021 Primera B Barranquilla 2-0 Tigres FC
13 mrt 2021 Primera B Barranquilla 1-0 Tigres FC
8 okt 2020 Primera B Tigres FC 0-0 Barranquilla
18 sep 2019 Primera B Barranquilla 1-1 Tigres FC
7 apr 2019 Primera B Tigres FC 4-0 Barranquilla
20 sep 2018 Primera B Barranquilla 3-2 Tigres FC
22 apr 2018 Primera B Tigres FC 1-1 Barranquilla

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS