Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Israël
Ligat Ha'Al
Ronde 5

Beitar Jeruzalem vs Hapoel Haifa Voorspelling en Wedtips

19 sep 2026
2 - 1
Full Time
Bloomfield Stadium, Tel Aviv
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Over 2.5
2 : 1
FT

Wedtips

58%
21%
21%
Beitar Jeruzalem Gelijkspel Hapoel Haifa
Resultaat
Beitar Jeruzalem
58%
Totaal doelpunten
Over 2.5
62%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
40%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

6
7 Gelijkspelen
7
2.7 Gem. Goals
60% Beide Scoren
50% Plus 2.5
19 sep 2026 Beitar Jeruzalem 2-1 Hapoel Haifa
31 jan 2026 Beitar Jeruzalem 2-2 Hapoel Haifa
25 okt 2025 Hapoel Haifa 2-3 Beitar Jeruzalem
11 mei 2025 Hapoel Haifa 1-0 Beitar Jeruzalem
6 apr 2025 Beitar Jeruzalem 0-1 Hapoel Haifa
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Beitar Jeruzalem vs Hapoel Haifa: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Beitar Jeruzalem met 58% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Beitar Jeruzalem vs Hapoel Haifa?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Beitar Jeruzalem vs Hapoel Haifa?
Onze dubbele kans is 1X met 40% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Beitar Jeruzalem vs Hapoel Haifa?
We verwachten Over 2.5 goals (62% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Beitar Jeruzalem vs Hapoel Haifa gespeeld?
Beitar Jeruzalem vs Hapoel Haifa wordt gespeeld op 19 sep 2026 in Bloomfield Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Maccabi Haifa 7 6 0 1 18 9 +9 18
2 Maccabi Tel Aviv 7 5 2 0 18 6 +12 17
3 Hapoel Tel Aviv 7 5 1 1 15 5 +10 16
4 Hapoel Beer Sheva 7 5 1 1 12 8 +4 16
5 Beitar Jeruzalem 7 4 1 2 11 9 +2 13
6 Maccabi Netanya 7 2 3 2 8 7 +1 9
7 Hapoel Haifa 7 2 3 2 9 9 0 9
8 Bnei Sakhnin 7 2 2 3 5 6 -1 8
9 Hapoel Katamon 7 2 1 4 14 18 -4 7
10 Maccabi Petah Tikva 7 2 0 5 10 15 -5 6
11 Hapoel Ramat Gan 7 2 0 5 6 13 -7 6
12 Hapoel Petah Tikva 7 1 1 5 3 11 -8 4
13 Ironi Kiryat Shmona 7 1 0 6 6 15 -9 3
14 Ironi Tiberias 7 2 1 4 7 11 -4 1
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Beitar Jeruzalem
DWWWW
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

19 oktDvs Maccabi Tel Aviv0-0
11 oktWbij Hapoel Ramat Gan4-0
19 sepWvs Hapoel Haifa2-1
15 sepWvs Maccabi Petah Tikva3-1
7 sepWbij Bnei Sakhnin1-0
Hapoel Haifa
LWLWD
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

17 oktLvs Hapoel Ramat Gan0-2
10 oktWvs Maccabi Petah Tikva2-1
19 sepLbij Beitar Jeruzalem1-2
14 sepWvs Bnei Sakhnin3-1
7 sepDbij Maccabi Netanya1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.7
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals65%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Beitar Jeruzalem251.25 per spel
Hapoel Haifa291.45 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Beitar Jeruzalem6 (30%)
Hapoel Haifa5 (25%)
19 sep 2026 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 2-1 Hapoel Haifa
31 jan 2026 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 2-2 Hapoel Haifa
25 okt 2025 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 2-3 Beitar Jeruzalem
11 mei 2025 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 1-0 Beitar Jeruzalem
6 apr 2025 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 0-1 Hapoel Haifa
15 feb 2025 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 3-2 Beitar Jeruzalem
9 nov 2024 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 1-0 Hapoel Haifa
4 jan 2024 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 3-2 Beitar Jeruzalem
28 aug 2023 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 1-2 Hapoel Haifa
3 apr 2023 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 2-0 Hapoel Haifa
19 feb 2023 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 0-0 Beitar Jeruzalem
29 okt 2022 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 0-0 Hapoel Haifa
20 mrt 2022 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 1-1 Beitar Jeruzalem
29 jan 2022 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 5-1 Beitar Jeruzalem
24 okt 2021 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 2-1 Hapoel Haifa
3 mei 2021 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 3-1 Beitar Jeruzalem
2 jan 2021 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 3-3 Hapoel Haifa
30 aug 2020 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 0-1 Beitar Jeruzalem
28 jun 2020 Ligat Ha'al Hapoel Haifa 0-0 Beitar Jeruzalem
17 jun 2020 Ligat Ha'al Beitar Jeruzalem 1-1 Hapoel Haifa

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS