Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Turkije
Eerste Divisie
Ronde 7

Boluspor vs Pendikspor Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
1 - 1
Full Time
Bolu Atatürk Stadium, Bolu
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
1 : 1
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Boluspor Gelijkspel Pendikspor
Resultaat
Pendikspor
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
65%
Beide scoren
Ja
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
1 Gelijkspelen
5
2.29 Gem. Goals
57% Beide Scoren
43% Plus 2.5
12 sep 2026 Boluspor 1-1 Pendikspor
26 apr 2026 Pendikspor 2-0 Boluspor
20 dec 2025 Boluspor 1-2 Pendikspor
13 feb 2025 Pendikspor 1-0 Boluspor
13 sep 2024 Boluspor 1-2 Pendikspor
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Boluspor vs Pendikspor?
Ons model voorspelt Pendikspor met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Boluspor vs Pendikspor?
We verwachten Over 2.5 goals (65% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Boluspor vs Pendikspor?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Boluspor vs Pendikspor?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Boluspor vs Pendikspor gespeeld?
Boluspor vs Pendikspor wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Bolu Atatürk Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Kayserispor 9 7 1 1 18 5 +13 22
2 Bursaspor 9 6 1 2 17 9 +8 19
3 İğdır Belediyespor 9 6 1 2 14 8 +6 19
4 Keçiörengücü 9 4 4 1 19 10 +9 16
5 Batman Petrolspor 9 5 1 3 16 15 +1 16
6 Mardin 1969 9 4 3 2 11 6 +5 15
7 Antalyaspor 9 5 0 4 15 13 +2 15
8 Sarıyer 9 4 3 2 12 10 +2 15
9 Bandırmaspor 9 3 4 2 14 5 +9 13
10 Fatih Karagümrük 9 3 4 2 13 12 +1 13
11 Muğlaspor 9 2 6 1 9 8 +1 12
12 Sivasspor 9 2 5 2 13 12 +1 11
13 Pendikspor 9 2 4 3 11 17 -6 10
14 Manisa FK 9 2 3 4 14 15 -1 9
15 Bodrumspor 9 1 5 3 7 8 -1 8
16 Esenler Erokspor 9 1 5 3 5 10 -5 8
17 Ümraniyespor 9 1 4 4 7 10 -3 7
18 İstanbulspor 9 1 2 6 7 20 -13 5
19 Vanspor FK 9 1 3 5 8 19 -11 4
20 Boluspor 9 0 1 8 3 21 -18 1
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Boluspor
LLDLL
10Gespeeld
1Overwinningen
1Gelijkspelen
8Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.4
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals0.6
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren40%
Schone sheets0%
Niet gescoord60%

Recente Wedstrijden

10 oktLvs Antalyaspor0-1
19 sepLbij Sarıyer1-2
12 sepDvs Pendikspor1-1
5 sepLbij Bandırmaspor0-6
1 sepLvs Keçiörengücü0-2
Pendikspor
LDDWL
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

9 oktLbij Sivasspor1-4
20 sepDvs Bodrumspor1-1
12 sepDbij Boluspor1-1
5 sepWvs Ümraniyespor1-0
1 sepLbij Sarıyer0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden7
Gemiddeld Goals2.29
Beide Scoren57%
Meer dan 2.5 Goals43%
Meer dan 1.5 Goals71%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Boluspor50.71 per spel
Pendikspor111.57 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Boluspor1 (14%)
Pendikspor2 (29%)
12 sep 2026 1. Lig Boluspor 1-1 Pendikspor
26 apr 2026 1. Lig Pendikspor 2-0 Boluspor
20 dec 2025 1. Lig Boluspor 1-2 Pendikspor
13 feb 2025 1. Lig Pendikspor 1-0 Boluspor
13 sep 2024 1. Lig Boluspor 1-2 Pendikspor
4 feb 2023 1. Lig Boluspor 1-3 Pendikspor
4 sep 2022 1. Lig Pendikspor 0-1 Boluspor

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS