Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Noorwegen
Eliteserien
Ronde 16

Brann vs Rosenborg Voorspelling en Wedtips

2 aug 2026
3 - 2
Full Time
Brann Stadion, Bergen
Correct
Onze keuze
Beide scoren
Ja
3 : 2
FT

Wedtips

47%
23%
30%
Brann Gelijkspel Rosenborg
Resultaat
Brann
47%
Totaal doelpunten
Over 2.5
63%
Beide scoren
Ja
64%
Dubbele kans
Thuis/Uit
38%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
4 Gelijkspelen
6
3 Gem. Goals
67% Beide Scoren
72% Plus 2.5
2 aug 2026 Brann 3-2 Rosenborg
25 apr 2026 Rosenborg 1-1 Brann
26 okt 2025 Rosenborg 2-3 Brann
11 mei 2025 Brann 0-0 Rosenborg
20 okt 2024 Rosenborg 1-2 Brann
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Brann vs Rosenborg?
Ons model voorspelt Brann met 47% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Brann vs Rosenborg?
Onze dubbele kans is 12 met 38% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wie maakt waarschijnlijk een doelpunt in Brann vs Rosenborg?
Markus Haaland is onze keuze om te scoren.
Hoeveel goals in Brann vs Rosenborg?
We verwachten Over 2.5 goals (63% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Brann vs Rosenborg?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Brann vs Rosenborg gespeeld?
Brann vs Rosenborg wordt gespeeld op 2 aug 2026 in Brann Stadion.

Aanvullende informatie

Brann

Top scorers

J. SoltvedtVerdediger
1Goals
B. FinneAanvaller
1Goals

Assists

N. HolmAanvaller
1Assists

Kaarten

J. SørensenMiddenvelder
10
J. ÞorsteinssonAanvaller
10
Rosenborg

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

A. WitryVerdediger
10
J. SvenssonMiddenvelder
10
Amin ChiakhaMiddenvelder
10
D. ĎurišAanvaller
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Brann
LWLWW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

18 oktLbij Vålerenga1-3
15 oktWvs Lincoln Red Imps FC2-1
9 oktLvs Viking0-2
20 sepWvs Bodø/Glimt2-1
16 sepWbij Os2-1
Rosenborg
WDWWW
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd4.2
Gem. Goals2.8
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

18 oktWbij Sarpsborg 08 FF3-0
10 oktDvs Sandefjord1-1
19 sepWbij Kristiansund BK3-1
16 sepWbij Flekkefjord4-1
12 sepWvs Tromsø5-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden18
Gemiddeld Goals3
Beide Scoren67%
Meer dan 2.5 Goals72%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Brann291.61 per spel
Rosenborg251.39 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Brann4 (22%)
Rosenborg4 (22%)
2 aug 2026 Eliteserien Brann 3-2 Rosenborg
25 apr 2026 Eliteserien Rosenborg 1-1 Brann
26 okt 2025 Eliteserien Rosenborg 2-3 Brann
11 mei 2025 Eliteserien Brann 0-0 Rosenborg
20 okt 2024 Eliteserien Rosenborg 1-2 Brann
4 mei 2024 Eliteserien Brann 3-0 Rosenborg
29 mei 2023 Eliteserien Brann 3-1 Rosenborg
3 mei 2023 Eliteserien Rosenborg 0-2 Brann
6 nov 2021 Eliteserien Brann 2-2 Rosenborg
20 mei 2021 Eliteserien Rosenborg 3-2 Brann
24 nov 2020 Eliteserien Rosenborg 2-3 Brann
28 jun 2020 Eliteserien Brann 1-2 Rosenborg
28 sep 2019 Eliteserien Rosenborg 0-0 Brann
26 mei 2019 Eliteserien Brann 0-1 Rosenborg
28 okt 2018 Eliteserien Brann 1-2 Rosenborg
27 mei 2018 Eliteserien Rosenborg 1-2 Brann
22 okt 2017 Eliteserien Brann 0-3 Rosenborg
7 mei 2017 Eliteserien Rosenborg 2-1 Brann

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS