Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Engeland
Eredivisie
Ronde 15

Cardiff vs Burnley Voorspelling en Wedtips

Cardiff City Stadium, Cardiff

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Cardiff Gelijkspel Burnley
Resultaat
Burnley
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
62%
Beide scoren
Ja
Wed
64%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
6 Gelijkspelen
5
2.5 Gem. Goals
50% Beide Scoren
50% Plus 2.5
4 mrt 2025 Cardiff 1-2 Burnley
17 aug 2024 Burnley 5-0 Cardiff
8 mei 2023 Burnley 3-0 Cardiff
1 okt 2022 Cardiff 1-1 Burnley
13 apr 2019 Burnley 2-0 Cardiff
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Cardiff vs Burnley?
Ons model voorspelt Burnley met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Cardiff vs Burnley?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Cardiff vs Burnley?
We verwachten Over 2.5 goals (62% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Cardiff vs Burnley?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Cardiff vs Burnley gespeeld?
Cardiff vs Burnley wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Cardiff City Stadium.

Aanvullende informatie

Cardiff

Top scorers

R. ColwillMiddenvelder
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

Geen data
Burnley

Top scorers

Z. FlemmingAanvaller
2Goals

Assists

Max AlleyneVerdediger
1Assists

Kaarten

Geen data

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Cardiff
DWLWL
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren80%
Schone sheets0%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

17 oktDbij Middlesbrough2-2
13 oktWvs Watford5-1
10 oktLbij Blackburn1-2
19 sepWvs Charlton3-1
12 sepLbij Bolton0-1
Burnley
LDWDL
10Gespeeld
1Overwinningen
4Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %10%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

16 oktLvs Wolves1-2
13 oktDvs Charlton2-2
10 oktWbij Watford4-0
19 sepDvs Derby1-1
12 sepLbij Swansea1-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden12
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Cardiff110.92 per spel
Burnley191.58 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Cardiff3 (25%)
Burnley5 (42%)
4 mrt 2025 Eredivisie Cardiff 1-2 Burnley
17 aug 2024 Eredivisie Burnley 5-0 Cardiff
8 mei 2023 Eredivisie Burnley 3-0 Cardiff
1 okt 2022 Eredivisie Cardiff 1-1 Burnley
13 apr 2019 Premier League Burnley 2-0 Cardiff
30 sep 2018 Premier League Cardiff 1-2 Burnley
5 apr 2016 Eredivisie Burnley 0-0 Cardiff
28 nov 2015 Eredivisie Cardiff 2-2 Burnley
20 apr 2013 Eredivisie Burnley 1-1 Cardiff
27 okt 2012 Eredivisie Cardiff 4-0 Burnley
18 mrt 2012 Eredivisie Cardiff 0-0 Burnley
20 aug 2011 Eredivisie Burnley 1-1 Cardiff

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS