Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Italië
Serie B
Ronde 4

Catanzaro vs Carrarese Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
1 - 0
Full Time
Stadio Nicola Ceravolo, Catanzaro
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
1 : 0
FT

Wedtips

45%
45%
10%
Catanzaro Gelijkspel Carrarese
Resultaat
Catanzaro
45%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
3 Gelijkspelen
0
3.4 Gem. Goals
80% Beide Scoren
60% Plus 2.5
12 sep 2026 Catanzaro 1-0 Carrarese
4 mrt 2026 Carrarese 3-3 Catanzaro
13 sep 2025 Catanzaro 1-1 Carrarese
12 apr 2025 Carrarese 2-2 Catanzaro
1 sep 2024 Catanzaro 3-1 Carrarese
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Catanzaro vs Carrarese: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Catanzaro met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Catanzaro vs Carrarese?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Scoren beide teams in Catanzaro vs Carrarese?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Catanzaro vs Carrarese gespeeld?
Catanzaro vs Carrarese wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Stadio Nicola Ceravolo.

Aanvullende informatie

Catanzaro

Top scorers

B. VerrengiaVerdediger
1Goals
M. D'AlessandroAanvaller
1Goals

Assists

Matias AntoniniVerdediger
1Assists
G. AlesiMiddenvelder
1Assists

Kaarten

M. RuggeroVerdediger
10
J. PetriccioneMiddenvelder
10
P. IemmelloMiddenvelder
10
Carrarese

Top scorers

P. PinelliMiddenvelder
1Goals

Assists

M. CisséAanvaller
1Assists

Kaarten

J. RouhiMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Catanzaro
LLWLL
10Gespeeld
3Overwinningen
0Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

11 oktLvs Mantova1-3
19 sepLbij Sampdoria1-2
12 sepWvs Carrarese1-0
5 sepLbij Sudtirol0-2
30 augLbij Pisa1-2
Carrarese
WLLLD
10Gespeeld
1Overwinningen
2Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.5
Winst %10%
Goals/Wedstrijd1.7
Gem. Goals0.5
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren30%
Schone sheets20%
Niet gescoord60%

Recente Wedstrijden

11 oktWbij Padova2-0
19 sepLvs Benevento0-1
12 sepLbij Catanzaro0-1
5 sepLvs Empoli0-1
29 augDbij Ascoli1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals3.4
Beide Scoren80%
Meer dan 2.5 Goals60%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Catanzaro102 per spel
Carrarese71.4 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Catanzaro1 (20%)
Carrarese0 (0%)
12 sep 2026 Serie B Catanzaro 1-0 Carrarese
4 mrt 2026 Serie B Carrarese 3-3 Catanzaro
13 sep 2025 Serie B Catanzaro 1-1 Carrarese
12 apr 2025 Serie B Carrarese 2-2 Catanzaro
1 sep 2024 Serie B Catanzaro 3-1 Carrarese

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS