Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Portugal
Segunda Liga
Ronde 6

Chaves vs Feirense Voorspelling en Wedtips

13 sep 2026
1 - 0
Full Time
Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira, Chaves
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
1 : 0
FT

Wedtips

45%
45%
10%
Chaves Gelijkspel Feirense
Resultaat
Chaves
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
52%
Beide scoren
Ja
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
5 Gelijkspelen
7
2.47 Gem. Goals
47% Beide Scoren
41% Plus 2.5
13 sep 2026 Chaves 1-0 Feirense
14 feb 2026 Feirense 1-0 Chaves
14 sep 2025 Chaves 1-1 Feirense
7 mrt 2025 Feirense 0-1 Chaves
13 okt 2024 Chaves 0-0 Feirense
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Chaves vs Feirense?
Ons model voorspelt Chaves met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Chaves vs Feirense?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Chaves vs Feirense?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Chaves vs Feirense?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Chaves vs Feirense gespeeld?
Chaves vs Feirense wordt gespeeld op 13 sep 2026 in Estádio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Lusitânia Lourosa 7 5 2 0 12 5 +7 17
2 Sporting CP B 7 5 0 2 10 6 +4 15
3 Farense 7 4 2 1 13 6 +7 14
4 Penafiel 7 4 1 2 14 7 +7 13
5 Benfica B 7 4 1 2 8 5 +3 13
6 Académica 7 4 0 3 10 10 0 12
7 Tondela 7 4 0 3 8 6 +2 12
8 Vizela 7 3 2 2 7 6 +1 11
9 União de Leiria 7 3 1 3 10 9 +1 10
10 Leixões 7 3 1 3 9 8 +1 10
11 Portimonense 7 3 1 3 6 7 -1 10
12 AVS 7 2 3 2 8 7 +1 9
13 FC Porto B 7 2 1 4 6 14 -8 7
14 Felgueiras 1932 7 1 3 3 5 7 -2 6
15 Torreense 7 1 3 3 7 10 -3 6
16 Amarante 7 1 2 4 6 10 -4 5
17 Chaves 7 1 2 4 6 14 -8 5
18 Feirense 7 0 1 6 2 10 -8 1
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Chaves
DLWWL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktDbij Lusitânia Lourosa1-1
4 oktLbij Farense0-4
20 sepWbij Guarda3-2
13 sepWvs Feirense1-0
30 augLbij Felgueiras 19321-2
Feirense
LLLLL
10Gespeeld
0Overwinningen
2Gelijkspelen
8Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.2
Winst %0%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals0.5
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren40%
Schone sheets10%
Niet gescoord60%

Recente Wedstrijden

11 oktLbij Farense1-2
19 sepLbij Salgueiros0-1
13 sepLbij Chaves0-1
5 sepLvs Sporting CP B1-3
30 augLbij AVS0-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden17
Gemiddeld Goals2.47
Beide Scoren47%
Meer dan 2.5 Goals41%
Meer dan 1.5 Goals59%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Chaves211.24 per spel
Feirense211.24 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Chaves5 (29%)
Feirense6 (35%)
13 sep 2026 Segunda Liga Chaves 1-0 Feirense
14 feb 2026 Segunda Liga Feirense 1-0 Chaves
14 sep 2025 Segunda Liga Chaves 1-1 Feirense
7 mrt 2025 Segunda Liga Feirense 0-1 Chaves
13 okt 2024 Segunda Liga Chaves 0-0 Feirense
30 jan 2022 Segunda Liga Chaves 3-1 Feirense
22 aug 2021 Segunda Liga Feirense 3-1 Chaves
30 jan 2021 Segunda Liga Chaves 0-1 Feirense
15 okt 2020 Segunda Liga Feirense 0-4 Chaves
22 feb 2020 Segunda Liga Chaves 1-2 Feirense
14 sep 2019 Segunda Liga Feirense 1-0 Chaves
4 mei 2019 Portugese Primeira Liga Feirense 4-4 Chaves
3 jan 2019 Portugese Primeira Liga Chaves 0-0 Feirense
4 feb 2018 Portugese Primeira Liga Feirense 1-2 Chaves
26 aug 2017 Portugese Primeira Liga Chaves 0-2 Feirense
19 mrt 2017 Portugese Primeira Liga Feirense 3-2 Chaves
31 okt 2016 Portugese Primeira Liga Chaves 1-1 Feirense

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS