Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Portugal
Segunda Liga
Ronde 10

Chaves vs Penafiel Voorspelling en Wedtips

Estadio Municipal de Chaves, Chaves

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Chaves Gelijkspel Penafiel
Resultaat
Penafiel
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
58%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

4
2 Gelijkspelen
4
1.8 Gem. Goals
40% Beide Scoren
40% Plus 2.5
6 feb 2026 Chaves 0-1 Penafiel
30 aug 2025 Penafiel 0-2 Chaves
15 mei 2025 Penafiel 0-0 Chaves
4 jan 2025 Chaves 0-1 Penafiel
6 mrt 2022 Penafiel 2-1 Chaves
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Chaves vs Penafiel: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Penafiel met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Chaves vs Penafiel?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Chaves vs Penafiel?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Chaves vs Penafiel?
We verwachten Over 2.5 goals (58% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Chaves vs Penafiel gespeeld?
Chaves vs Penafiel wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Estadio Municipal de Chaves.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Lusitânia Lourosa 7 5 2 0 12 5 +7 17
2 Académica 8 5 0 3 14 10 +4 15
3 Sporting CP B 7 5 0 2 10 6 +4 15
4 Farense 7 4 2 1 13 6 +7 14
5 Penafiel 7 4 1 2 14 7 +7 13
6 Benfica B 7 4 1 2 8 5 +3 13
7 Tondela 7 4 0 3 8 6 +2 12
8 Vizela 8 3 2 3 8 8 0 11
9 União de Leiria 7 3 1 3 10 9 +1 10
10 Leixões 8 3 1 4 9 12 -3 10
11 Portimonense 7 3 1 3 6 7 -1 10
12 AVS 7 2 3 2 8 7 +1 9
13 Chaves 8 2 2 4 8 15 -7 8
14 FC Porto B 7 2 1 4 6 14 -8 7
15 Felgueiras 1932 7 1 3 3 5 7 -2 6
16 Torreense 7 1 3 3 7 10 -3 6
17 Amarante 7 1 2 4 6 10 -4 5
18 Feirense 7 0 1 6 2 10 -8 1
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Chaves
WWDLW
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

23 oktWvs Vizela2-1
16 oktWvs Os Marialvas2-1
11 oktDbij Lusitânia Lourosa1-1
4 oktLbij Farense0-4
20 sepWbij Guarda3-2
Penafiel
LLWWW
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.8
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

17 oktLvs Leça0-1
9 oktLvs AVS1-2
19 sepWbij Oliveirense2-1
12 sepWbij Felgueiras 19322-1
5 sepWvs Académica4-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals1.8
Beide Scoren40%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Chaves101 per spel
Penafiel80.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Chaves3 (30%)
Penafiel5 (50%)
6 feb 2026 Segunda Liga Chaves 0-1 Penafiel
30 aug 2025 Segunda Liga Penafiel 0-2 Chaves
15 mei 2025 Segunda Liga Penafiel 0-0 Chaves
4 jan 2025 Segunda Liga Chaves 0-1 Penafiel
6 mrt 2022 Segunda Liga Penafiel 2-1 Chaves
10 okt 2021 Segunda Liga Chaves 3-1 Penafiel
29 mrt 2021 Segunda Liga Chaves 2-1 Penafiel
9 nov 2020 Segunda Liga Penafiel 1-0 Chaves
17 feb 2020 Segunda Liga Penafiel 0-0 Chaves
1 sep 2019 Segunda Liga Chaves 2-1 Penafiel

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS