Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Mexico
Liga MX
Ronde 14

Club América vs CF Pachuca Voorspelling en Wedtips

Estadio Banorte, Mexico City

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Club América Gelijkspel CF Pachuca
Resultaat
Club América
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
51%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

6
7 Gelijkspelen
7
2.55 Gem. Goals
55% Beide Scoren
50% Plus 2.5
19 jan 2026 CF Pachuca 0-0 Club América
31 aug 2025 Club América 2-0 CF Pachuca
11 mei 2025 Club América 2-0 CF Pachuca
8 mei 2025 CF Pachuca 0-0 Club América
5 apr 2025 CF Pachuca 1-0 Club América
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Club América vs CF Pachuca: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Club América met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Club América vs CF Pachuca?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Club América vs CF Pachuca?
We verwachten Under 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Club América vs CF Pachuca?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Club América vs CF Pachuca gespeeld?
Club América vs CF Pachuca wordt gespeeld op 25 okt 2026 in Estadio Banorte.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Club América 10 6 3 1 22 11 +11 21
2 Toluca 11 6 2 3 25 15 +10 20
3 Club Querétaro 10 6 2 2 15 8 +7 20
4 Chivas Guadalajara 11 5 4 2 18 11 +7 19
5 León 11 5 3 3 15 12 +3 18
6 Atlas 11 5 3 3 17 18 -1 18
7 Cruz Azul 10 5 1 4 19 18 +1 16
8 Club Tijuana 10 4 3 3 15 14 +1 15
9 Puebla 11 4 3 4 12 13 -1 15
10 Monterrey 10 4 2 4 17 15 +2 14
11 Tigres UANL 11 3 4 4 13 15 -2 13
12 CF Pachuca 10 3 3 4 15 11 +4 12
13 U.N.A.M. - Pumas 10 3 3 4 14 16 -2 12
14 Atlético San Luis 10 3 3 4 14 18 -4 12
15 Atlante FC 11 2 5 4 12 17 -5 11
16 Santos Laguna 10 3 1 6 10 15 -5 10
17 Necaxa 10 2 2 6 12 20 -8 8
18 FC Juárez 11 1 1 9 8 26 -18 4
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Club América
DWDLW
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals2.2
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktDvs Monterrey1-1
28 sepWbij Necaxa4-2
20 sepDvs Chivas Guadalajara2-2
13 sepLbij Cruz Azul3-4
30 augWvs Puebla2-0
CF Pachuca
LDWWD
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

27 sepLbij Santos Laguna0-1
21 sepDvs Club Tijuana2-2
12 sepWbij Atlante FC3-0
5 sepWbij FC Juárez2-0
29 augDvs Chivas Guadalajara1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.55
Beide Scoren55%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals85%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Club América261.3 per spel
CF Pachuca251.25 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Club América6 (30%)
CF Pachuca5 (25%)
19 jan 2026 Liga MX CF Pachuca 0-0 Club América
31 aug 2025 Liga MX Club América 2-0 CF Pachuca
11 mei 2025 Liga MX Club América 2-0 CF Pachuca
8 mei 2025 Liga MX CF Pachuca 0-0 Club América
5 apr 2025 Liga MX CF Pachuca 1-0 Club América
7 nov 2024 Liga MX Club América 2-1 CF Pachuca
12 mei 2024 Liga MX Club América 1-1 CF Pachuca
9 mei 2024 Liga MX CF Pachuca 1-1 Club América
1 mei 2024 CONCACAF Champions Cup CF Pachuca 2-1 Club América
24 apr 2024 CONCACAF Champions Cup Club América 1-1 CF Pachuca
18 feb 2024 Liga MX CF Pachuca 2-1 Club América
4 okt 2023 Liga MX Club América 4-0 CF Pachuca
5 mrt 2023 Liga MX Club América 0-3 CF Pachuca
18 aug 2022 Liga MX CF Pachuca 0-3 Club América
23 mei 2022 Liga MX CF Pachuca 3-0 Club América
20 mei 2022 Liga MX Club América 1-1 CF Pachuca
20 feb 2022 Liga MX Club América 1-3 CF Pachuca
29 sep 2021 Liga MX CF Pachuca 1-1 Club América
17 mei 2021 Liga MX Club América 4-2 CF Pachuca
14 mei 2021 Liga MX CF Pachuca 3-1 Club América

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS