Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Mexico
Liga MX
Ronde 14

Club Querétaro vs Cruz Azul Voorspelling en Wedtips

Estadio La Corregidora, Santiago Querétaro

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Club Querétaro Gelijkspel Cruz Azul
Resultaat
Cruz Azul
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
54%
Beide scoren
Ja
Wed
64%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
5 Gelijkspelen
10
2.55 Gem. Goals
50% Beide Scoren
45% Plus 2.5
22 apr 2026 Club Querétaro 1-1 Cruz Azul
25 sep 2025 Cruz Azul 2-2 Club Querétaro
24 feb 2025 Cruz Azul 1-0 Club Querétaro
24 aug 2024 Club Querétaro 0-2 Cruz Azul
3 feb 2024 Club Querétaro 1-3 Cruz Azul
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Club Querétaro vs Cruz Azul?
Ons model voorspelt Cruz Azul met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Club Querétaro vs Cruz Azul?
We verwachten Over 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Club Querétaro vs Cruz Azul?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Club Querétaro vs Cruz Azul?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Club Querétaro vs Cruz Azul gespeeld?
Club Querétaro vs Cruz Azul wordt gespeeld op 26 okt 2026 in Estadio La Corregidora.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Club América 10 6 3 1 22 11 +11 21
2 Toluca 11 6 2 3 25 15 +10 20
3 Club Querétaro 10 6 2 2 15 8 +7 20
4 Chivas Guadalajara 11 5 4 2 18 11 +7 19
5 León 11 5 3 3 15 12 +3 18
6 Atlas 11 5 3 3 17 18 -1 18
7 Cruz Azul 10 5 1 4 19 18 +1 16
8 Club Tijuana 10 4 3 3 15 14 +1 15
9 Puebla 11 4 3 4 12 13 -1 15
10 Monterrey 10 4 2 4 17 15 +2 14
11 Tigres UANL 11 3 4 4 13 15 -2 13
12 CF Pachuca 10 3 3 4 15 11 +4 12
13 U.N.A.M. - Pumas 10 3 3 4 14 16 -2 12
14 Atlético San Luis 10 3 3 4 14 18 -4 12
15 Atlante FC 11 2 5 4 12 17 -5 11
16 Santos Laguna 10 3 1 6 10 15 -5 10
17 Necaxa 10 2 2 6 12 20 -8 8
18 FC Juárez 11 1 1 9 8 26 -18 4
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Club Querétaro
WWDWW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.8
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs Atlante FC2-0
26 sepWbij Chivas Guadalajara2-0
21 sepDvs León1-1
12 sepWbij Club Tijuana1-0
29 augWbij Atlas3-1
Cruz Azul
DLWWW
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals1.9
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

26 sepDvs Toluca3-3
20 sepLbij Monterrey0-1
13 sepWvs Club América4-3
6 sepWvs Santos Laguna1-0
29 augWbij Necaxa3-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.55
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Club Querétaro211.05 per spel
Cruz Azul301.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Club Querétaro4 (20%)
Cruz Azul6 (30%)
22 apr 2026 Liga MX Club Querétaro 1-1 Cruz Azul
25 sep 2025 Liga MX Cruz Azul 2-2 Club Querétaro
24 feb 2025 Liga MX Cruz Azul 1-0 Club Querétaro
24 aug 2024 Liga MX Club Querétaro 0-2 Cruz Azul
3 feb 2024 Liga MX Club Querétaro 1-3 Cruz Azul
25 sep 2023 Liga MX Cruz Azul 1-3 Club Querétaro
30 mrt 2023 Liga MX Club Querétaro 2-2 Cruz Azul
27 aug 2022 Liga MX Cruz Azul 2-1 Club Querétaro
22 apr 2022 Liga MX Club Querétaro 0-1 Cruz Azul
20 sep 2021 Liga MX Cruz Azul 2-0 Club Querétaro
31 jan 2021 Liga MX Cruz Azul 4-1 Club Querétaro
13 aug 2020 Liga MX Club Querétaro 1-0 Cruz Azul
3 aug 2019 Liga MX Club Querétaro 3-0 Cruz Azul
6 apr 2019 Liga MX Cruz Azul 3-0 Club Querétaro
2 dec 2018 Liga MX Cruz Azul 1-1 Club Querétaro
29 nov 2018 Liga MX Club Querétaro 0-2 Cruz Azul
20 okt 2018 Liga MX Club Querétaro 2-0 Cruz Azul
3 mrt 2018 Liga MX Cruz Azul 0-1 Club Querétaro
18 okt 2017 Liga MX Club Querétaro 1-2 Cruz Azul
4 feb 2017 Liga MX Cruz Azul 1-1 Club Querétaro

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS