Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Schotland
League Two
Ronde 7

Clyde vs Kelty Hearts Voorspelling en Wedtips

12 sep 2026
4 - 1
Full Time
New Douglas Park, Hamilton
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
4 : 1
FT

Wedtips

45%
45%
10%
Clyde Gelijkspel Kelty Hearts
Resultaat
Clyde
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
57%
Beide scoren
Nee
54%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
1 Gelijkspelen
2
2.8 Gem. Goals
60% Beide Scoren
80% Plus 2.5
12 sep 2026 Clyde 4-1 Kelty Hearts
8 apr 2023 Kelty Hearts 0-0 Clyde
7 jan 2023 Clyde 1-2 Kelty Hearts
15 okt 2022 Kelty Hearts 2-1 Clyde
13 aug 2022 Clyde 3-0 Kelty Hearts
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Clyde vs Kelty Hearts?
Ons model voorspelt Clyde met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Clyde vs Kelty Hearts?
We verwachten Over 2.5 goals (57% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Clyde vs Kelty Hearts?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Clyde vs Kelty Hearts?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Clyde vs Kelty Hearts gespeeld?
Clyde vs Kelty Hearts wordt gespeeld op 12 sep 2026 in New Douglas Park.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Stranraer 10 6 2 2 23 9 +14 20
2 Clyde 10 6 2 2 23 17 +6 20
3 Elgin City 10 5 2 3 27 17 +10 17
4 Spartans 10 4 3 3 22 18 +4 15
5 Kelty Hearts 10 4 0 6 14 20 -6 12
6 Dumbarton 10 4 0 6 11 17 -6 12
7 Forfar Athletic 10 3 2 5 10 17 -7 11
8 Stirling Albion 10 3 2 5 13 23 -10 11
9 Edinburgh City 10 4 3 3 20 18 +2 10
10 Annan Athletic 10 3 0 7 10 17 -7 9
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Clyde
WLDWW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd4
Gem. Goals2.3
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs Dumbarton2-1
3 oktLbij Elgin City2-6
19 sepDbij Stirling Albion1-1
12 sepWvs Kelty Hearts4-1
5 sepWvs Edinburgh City3-2
Kelty Hearts
LWLLW
10Gespeeld
4Overwinningen
0Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.4
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded2
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Stirling Albion1-2
3 oktWbij Spartans2-0
19 sepLvs Edinburgh City1-3
12 sepLbij Clyde1-4
5 sepWvs Annan Athletic2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals2.8
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals80%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Clyde91.8 per spel
Kelty Hearts51 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Clyde2 (40%)
Kelty Hearts1 (20%)
12 sep 2026 Super Liga Clyde 4-1 Kelty Hearts
8 apr 2023 Eerste Divisie Kelty Hearts 0-0 Clyde
7 jan 2023 Eerste Divisie Clyde 1-2 Kelty Hearts
15 okt 2022 Eerste Divisie Kelty Hearts 2-1 Clyde
13 aug 2022 Eerste Divisie Clyde 3-0 Kelty Hearts

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS