Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Noord-Ierland
Premiership
Ronde 2

Coleraine FC vs Larne Voorspelling en Wedtips

15 aug 2026
0 - 0
Full Time
The Showgrounds, Coleraine
Incorrect
Onze keuze
Beide scoren
Ja
0 : 0
FT

Wedtips

44%
25%
31%
Coleraine FC Gelijkspel Larne
Resultaat
Coleraine FC
44%
Totaal doelpunten
Over 2.5
51%
Beide scoren
Ja
55%
Dubbele kans
Thuis/Uit
37%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
6 Gelijkspelen
9
2.3 Gem. Goals
35% Beide Scoren
45% Plus 2.5
16 okt 2026 Larne 2-3 Coleraine FC
15 aug 2026 Coleraine FC 0-0 Larne
7 apr 2026 Larne 1-4 Coleraine FC
2 jan 2026 Larne 3-0 Coleraine FC
25 nov 2025 Coleraine FC 1-2 Larne
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Coleraine FC vs Larne: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Coleraine FC met 44% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Coleraine FC vs Larne?
Beide teams scoren: Ja (55% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor Coleraine FC vs Larne?
Onze dubbele kans is 12 met 37% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Coleraine FC vs Larne?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Coleraine FC vs Larne gespeeld?
Coleraine FC vs Larne wordt gespeeld op 15 aug 2026 in The Showgrounds.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Coleraine FC 14 11 2 1 32 13 +19 35
2 Linfield 14 10 3 1 21 11 +10 33
3 Larne 12 8 2 2 22 10 +12 26
4 Glentoran 13 6 3 4 17 11 +6 21
5 Cliftonville FC 14 6 0 8 23 17 +6 18
6 Carrick Rangers 14 5 3 6 23 27 -4 18
7 Crusaders FC 14 6 0 8 20 29 -9 18
8 Ballymena United 12 4 3 5 17 16 +1 15
9 Dungannon Swifts 13 4 3 6 13 18 -5 15
10 Limavady United 14 4 2 8 14 23 -9 14
11 Bangor 14 2 3 9 12 26 -14 9
12 Portadown 14 2 2 10 11 24 -13 8
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Coleraine FC
DWWWW
10Gespeeld
8Overwinningen
1Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.5
Winst %80%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals2.4
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

30 oktDvs Glentoran1-1
24 oktWbij Crusaders FC5-0
16 oktWbij Larne3-2
10 oktWvs Cliftonville FC1-0
4 oktWbij Bangor3-2
Larne
WDWLL
10Gespeeld
7Overwinningen
1Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.2
Winst %70%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals2
Gem. Conceded0.9
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

30 oktWvs Portadown1-0
27 oktDvs Limavady United1-1
24 oktWbij Bangor2-1
20 oktLvs Linfield1-2
16 oktLvs Coleraine FC2-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.3
Beide Scoren35%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Coleraine FC180.9 per spel
Larne281.4 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Coleraine FC7 (35%)
Larne10 (50%)
16 okt 2026 Premiership Larne 2-3 Coleraine FC
15 aug 2026 Premiership Coleraine FC 0-0 Larne
7 apr 2026 Premiership Larne 1-4 Coleraine FC
2 jan 2026 Premiership Larne 3-0 Coleraine FC
25 nov 2025 Premiership Coleraine FC 1-2 Larne
10 aug 2025 Premiership Coleraine FC 1-0 Larne
12 apr 2025 Premiership Coleraine FC 1-2 Larne
15 mrt 2025 Premiership Larne 1-1 Coleraine FC
10 nov 2024 Premiership Larne 2-1 Coleraine FC
1 sep 2024 Premiership Coleraine FC 1-1 Larne
27 apr 2024 Premiership Larne 5-0 Coleraine FC
9 mrt 2024 Premiership Coleraine FC 0-0 Larne
17 nov 2023 Premiership Larne 2-0 Coleraine FC
19 aug 2023 Premiership Coleraine FC 0-0 Larne
29 apr 2023 Premiership Coleraine FC 3-0 Larne
25 mrt 2023 Premiership Coleraine FC 0-0 Larne
25 nov 2022 Premiership Larne 0-2 Coleraine FC
1 okt 2022 Premiership Larne 2-0 Coleraine FC
10 mei 2022 Premiership Larne 2-0 Coleraine FC
8 apr 2022 Premiership Larne 3-0 Coleraine FC

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS