Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Vietnam
V.League 1
Ronde 7

Công An Nhân Dân vs Ho Chi Minh City Voorspelling en Wedtips

Hang Day Stadium, Hanoi

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Công An Nhân Dân Gelijkspel Ho Chi Minh City
Resultaat
Công An Nhân Dân
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
56%
Beide scoren
Nee
Wed
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
1 Gelijkspelen
2
3.13 Gem. Goals
38% Beide Scoren
63% Plus 2.5
30 aug 2026 Công An Nhân Dân 5-0 Ho Chi Minh City
19 apr 2026 Ho Chi Minh City 0-3 Công An Nhân Dân
27 okt 2025 Công An Nhân Dân 1-0 Ho Chi Minh City
18 apr 2025 Công An Nhân Dân 0-0 Ho Chi Minh City
16 nov 2024 Ho Chi Minh City 2-1 Công An Nhân Dân
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Công An Nhân Dân vs Ho Chi Minh City?
Ons model voorspelt Công An Nhân Dân met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Công An Nhân Dân vs Ho Chi Minh City?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Công An Nhân Dân vs Ho Chi Minh City?
We verwachten Under 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Công An Nhân Dân vs Ho Chi Minh City?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Công An Nhân Dân vs Ho Chi Minh City gespeeld?
Công An Nhân Dân vs Ho Chi Minh City wordt gespeeld op 7 nov 2026 in Hang Day Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Sông Lam Nghệ An 5 3 2 0 10 4 +6 11
2 Phu Dong 4 3 1 0 11 6 +5 10
3 Công An Nhân Dân 5 3 1 1 8 3 +5 10
4 Nam Định 4 2 1 1 7 4 +3 7
5 Ho Chi Minh City 4 2 1 1 5 3 +2 7
6 Hồng Lĩnh Hà Tĩnh 4 2 1 1 6 5 +1 7
7 Thanh Hóa 5 2 1 2 7 8 -1 7
8 Hải Phòng 4 2 0 2 10 8 +2 6
9 Hanoi 4 2 0 2 5 8 -3 6
10 Bắc Ninh 5 1 2 2 3 4 -1 5
11 Viettel 5 1 1 3 5 7 -2 4
12 Đà Nẵng 4 1 0 3 6 11 -5 3
13 Hoàng Anh Gia Lai 5 1 0 4 7 13 -6 3
14 Bình Phước 4 0 1 3 0 6 -6 1
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Công An Nhân Dân
DLWWW
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.4
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded0.6
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

22 oktDvs Thanh Hóa1-1
18 oktLvs Hanoi1-2
20 sepWbij Bình Phước3-0
10 sepWbij Viettel1-0
5 sepWvs Hồng Lĩnh Hà Tĩnh2-0
Ho Chi Minh City
DWLDL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.5
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

24 oktDbij Bóng đá Huế2-2
19 oktWvs Viettel1-0
18 oktLvs Bình Dương1-2
11 oktDbij Sông Lam Nghệ An1-1
25 sepLvs Văn Hiến0-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden8
Gemiddeld Goals3.13
Beide Scoren38%
Meer dan 2.5 Goals63%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Công An Nhân Dân182.25 per spel
Ho Chi Minh City70.88 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Công An Nhân Dân5 (63%)
Ho Chi Minh City1 (13%)
30 aug 2026 Supercup Công An Nhân Dân 5-0 Ho Chi Minh City
19 apr 2026 V.Competitie 1 Ho Chi Minh City 0-3 Công An Nhân Dân
27 okt 2025 V.Competitie 1 Công An Nhân Dân 1-0 Ho Chi Minh City
18 apr 2025 V.Competitie 1 Công An Nhân Dân 0-0 Ho Chi Minh City
16 nov 2024 V.Competitie 1 Ho Chi Minh City 2-1 Công An Nhân Dân
21 mei 2024 V.Competitie 1 Ho Chi Minh City 2-1 Công An Nhân Dân
18 feb 2024 V.Competitie 1 Công An Nhân Dân 2-0 Ho Chi Minh City
21 mei 2023 V.Competitie 1 Ho Chi Minh City 3-5 Công An Nhân Dân

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS