Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Brazilië
Serie A
Ronde 34

Cruzeiro vs Bahia Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Cruzeiro Gelijkspel Bahia
Resultaat
Cruzeiro
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
53%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Cruzeiro
Cruzeiro heeft in elk van de laatste 11 wedstrijden gescoord
Cruzeiro incasseert 38% van de doelpunten na de 75e minuut (3 goals)
Beide teams hebben gescoord in 12 van de laatste 15 wedstrijden van Cruzeiro (80%)
Meer dan 2,5 doelpunten in 11 van de laatste 15 wedstrijden van Cruzeiro (73%)
Bahia
No notable trends.

Belangrijke Statistieken

10
6 Gelijkspelen
3
2.47 Gem. Goals
63% Beide Scoren
58% Plus 2.5
10 mei 2026 Bahia 1-2 Cruzeiro
15 sep 2025 Bahia 1-2 Cruzeiro
18 apr 2025 Cruzeiro 3-0 Bahia
19 okt 2024 Cruzeiro 1-1 Bahia
23 jun 2024 Bahia 4-1 Cruzeiro
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Cruzeiro vs Bahia?
Ons model voorspelt Cruzeiro met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Cruzeiro vs Bahia?
We verwachten Over 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Cruzeiro vs Bahia?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Cruzeiro vs Bahia?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Cruzeiro vs Bahia gespeeld?
Cruzeiro vs Bahia wordt gespeeld op 4 nov 2026.

Aanvullende informatie

Cruzeiro

Top scorers

Matheus PereiraMiddenvelder
1Goals

Assists

L. RomeroMiddenvelder
1Assists

Kaarten

Matheus PereiraMiddenvelder
10
Fabrício BrunoVerdediger
10
KaikiVerdediger
10
Lucas SilvaMiddenvelder
10
KenjiAanvaller
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Cruzeiro
WLWWL
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals2
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

18 oktWbij Gremio4-2
13 oktLbij RB Bragantino2-4
8 oktWvs São Paulo2-0
20 sepWbij Vitória3-1
13 sepLbij Santos1-2
Bahia
LWLLW
10Gespeeld
5Overwinningen
2Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.7
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren50%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

18 oktLvs Flamengo0-3
11 oktWvs Mirassol1-0
9 oktLbij Palmeiras0-1
20 sepLbij Atlético Paranaense1-2
14 sepWvs Remo2-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden19
Gemiddeld Goals2.47
Beide Scoren63%
Meer dan 2.5 Goals58%
Meer dan 1.5 Goals74%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Cruzeiro291.53 per spel
Bahia180.95 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Cruzeiro6 (32%)
Bahia3 (16%)
10 mei 2026 Serie A Bahia 1-2 Cruzeiro
15 sep 2025 Serie A Bahia 1-2 Cruzeiro
18 apr 2025 Serie A Cruzeiro 3-0 Bahia
19 okt 2024 Serie A Cruzeiro 1-1 Bahia
23 jun 2024 Serie A Bahia 4-1 Cruzeiro
25 okt 2023 Serie A Cruzeiro 3-0 Bahia
10 jun 2023 Serie A Bahia 2-2 Cruzeiro
3 nov 2019 Serie A Cruzeiro 1-1 Bahia
20 jul 2019 Serie A Bahia 0-0 Cruzeiro
2 dec 2018 Serie A Bahia 0-0 Cruzeiro
19 aug 2018 Serie A Cruzeiro 1-1 Bahia
17 sep 2017 Serie A Cruzeiro 1-0 Bahia
9 jun 2017 Serie A Bahia 1-0 Cruzeiro
11 sep 2014 Serie A Cruzeiro 2-1 Bahia
20 apr 2014 Serie A Bahia 1-2 Cruzeiro
1 dec 2013 Serie A Cruzeiro 1-2 Bahia
5 sep 2013 Serie A Bahia 1-3 Cruzeiro
11 nov 2012 Serie A Cruzeiro 3-1 Bahia
11 aug 2012 Serie A Bahia 0-1 Cruzeiro

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS