Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Tunesië
Ligue Professionnelle 1
Ronde 4

CS Sfaxien vs CA Bizerte Voorspelling en Wedtips

20 sep 2026
2 - 0
Full Time
Correct
Onze keuze
Totaal doelpunten
Under 2.5
2 : 0
FT

Wedtips

59%
26%
15%
CS Sfaxien Gelijkspel CA Bizerte
Resultaat
CS Sfaxien
59%
Totaal doelpunten
Under 2.5
65%
Beide scoren
Nee
65%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
42%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
9 Gelijkspelen
3
1.85 Gem. Goals
45% Beide Scoren
25% Plus 2.5
20 sep 2026 CS Sfaxien 2-0 CA Bizerte
21 jan 2026 CS Sfaxien 4-0 CA Bizerte
16 aug 2025 CA Bizerte 1-1 CS Sfaxien
11 mei 2025 CS Sfaxien 1-0 CA Bizerte
22 jan 2025 CA Bizerte 1-1 CS Sfaxien
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

CS Sfaxien vs CA Bizerte: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt CS Sfaxien met 59% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in CS Sfaxien vs CA Bizerte?
Beide teams scoren: Nee (65% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor CS Sfaxien vs CA Bizerte?
Onze dubbele kans is 1X met 42% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in CS Sfaxien vs CA Bizerte?
We verwachten Under 2.5 goals (65% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt CS Sfaxien vs CA Bizerte gespeeld?
CS Sfaxien vs CA Bizerte wordt gespeeld op 20 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 US Ben Guerdane 7 5 2 0 12 6 +6 17
2 ES Tunis 5 4 0 1 10 7 +3 12
4 Progrès Sakiet Eddaïer 6 3 2 1 5 2 +3 11
5 CA Bizerte 6 3 2 1 6 4 +2 11
6 Jeunesse Sportive Omrane 7 2 4 1 6 5 +1 10
7 Club Africain 4 3 0 1 4 2 +2 9
8 AS Marsa 7 2 3 2 6 4 +2 9
9 CS Sfaxien 5 2 2 1 6 4 +2 8
10 Stade Tunisien 5 2 1 2 7 6 +1 7
11 ES Sfax 6 2 1 3 7 8 -1 7
12 ES Zarzis 5 2 0 3 5 5 0 6
13 CS Hammam-Lif 7 1 2 4 3 6 -3 5
14 Olympique Béja 7 0 3 4 5 10 -5 3
15 ES Metlaoui 6 1 0 5 3 9 -6 3
16 ES Hammam-Sousse 7 0 1 6 2 12 -10 1
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

CS Sfaxien
LWDWD
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Progrès Sakiet Eddaïer0-1
20 sepWvs CA Bizerte2-0
16 sepDbij US Ben Guerdane1-1
29 augWvs ES Zarzis2-1
22 augDbij Stade Tunisien1-1
CA Bizerte
WDLDW
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd1.7
Gem. Goals0.7
Gem. Conceded1
Beide Scoren30%
Schone sheets30%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

23 oktWvs ES Hammam-Sousse3-1
10 oktDvs US Monastirienne0-0
20 sepLbij CS Sfaxien0-2
5 sepDvs Olympique Béja1-1
30 augWbij CS Hammam-Lif1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals1.85
Beide Scoren45%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals70%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
CS Sfaxien241.2 per spel
CA Bizerte130.65 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
CS Sfaxien10 (50%)
CA Bizerte5 (25%)
20 sep 2026 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 2-0 CA Bizerte
21 jan 2026 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 4-0 CA Bizerte
16 aug 2025 Ligue Professionnelle 1 CA Bizerte 1-1 CS Sfaxien
11 mei 2025 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 1-0 CA Bizerte
22 jan 2025 Ligue Professionnelle 1 CA Bizerte 1-1 CS Sfaxien
28 okt 2023 Ligue Professionnelle 1 CA Bizerte 0-0 CS Sfaxien
20 aug 2023 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 2-0 CA Bizerte
30 jan 2023 Ligue Professionnelle 1 CA Bizerte 0-0 CS Sfaxien
25 dec 2022 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 1-0 CA Bizerte
10 apr 2022 Ligue Professionnelle 1 CA Bizerte 2-0 CS Sfaxien
17 nov 2021 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 1-2 CA Bizerte
2 mei 2021 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 0-0 CA Bizerte
23 jan 2021 Ligue Professionnelle 1 CA Bizerte 1-1 CS Sfaxien
9 aug 2020 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 0-0 CA Bizerte
23 okt 2019 Ligue Professionnelle 1 CA Bizerte 1-2 CS Sfaxien
7 feb 2019 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 1-1 CA Bizerte
19 aug 2018 Ligue Professionnelle 1 CA Bizerte 1-1 CS Sfaxien
27 apr 2018 Ligue Professionnelle 1 CA Bizerte 2-1 CS Sfaxien
30 nov 2017 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 3-1 CA Bizerte
15 feb 2017 Ligue Professionnelle 1 CS Sfaxien 2-0 CA Bizerte

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS