Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Engeland
Eredivisie
Ronde 15

Derby vs Bolton Voorspelling en Wedtips

Pride Park, Derby

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Derby Gelijkspel Bolton
Resultaat
Bolton
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
53%
Beide scoren
Ja
Wed
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
5 Gelijkspelen
3
2.38 Gem. Goals
44% Beide Scoren
50% Plus 2.5
16 mrt 2024 Derby 1-0 Bolton
2 sep 2023 Bolton 2-1 Derby
21 jan 2023 Derby 2-1 Bolton
27 dec 2022 Bolton 0-0 Derby
13 apr 2019 Derby 4-0 Bolton
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Derby vs Bolton?
Ons model voorspelt Bolton met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Derby vs Bolton?
We verwachten Over 2.5 goals (53% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Derby vs Bolton?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Derby vs Bolton?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Derby vs Bolton gespeeld?
Derby vs Bolton wordt gespeeld op 6 nov 2026 in Pride Park.

Aanvullende informatie

Derby

Top scorers

S. SzmodicsAanvaller
1Goals

Assists

C. MorrisAanvaller
1Assists

Kaarten

A. MowattMiddenvelder
10
R. BrewsterAanvaller
10
S. LangåsVerdediger
10
Bolton

Top scorers

T. GaleMiddenvelder
1Goals
S. DalbyAanvaller
1Goals

Assists

J. McAteeMiddenvelder
1Assists

Kaarten

C. Forino-JosephVerdediger
10
J. SheehanMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Derby
LLDDL
10Gespeeld
1Overwinningen
3Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.6
Winst %10%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals0.8
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren50%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

17 oktLvs Stoke City0-1
14 oktLbij QPR1-4
10 oktDvs Wrexham1-1
19 sepDbij Burnley1-1
12 sepLvs Birmingham1-2
Bolton
LDWLW
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren60%
Schone sheets20%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

23 oktLvs Middlesbrough1-5
17 oktDbij Southampton0-0
13 oktWbij Wolves3-1
10 oktLvs Stoke City1-2
20 sepWbij Norwich4-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden16
Gemiddeld Goals2.38
Beide Scoren44%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals69%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Derby261.63 per spel
Bolton120.75 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Derby7 (44%)
Bolton5 (31%)
16 mrt 2024 Eerste Divisie Derby 1-0 Bolton
2 sep 2023 Eerste Divisie Bolton 2-1 Derby
21 jan 2023 Eerste Divisie Derby 2-1 Bolton
27 dec 2022 Eerste Divisie Bolton 0-0 Derby
13 apr 2019 Eredivisie Derby 4-0 Bolton
29 sep 2018 Eredivisie Bolton 1-0 Derby
7 apr 2018 Eredivisie Derby 3-0 Bolton
19 aug 2017 Eredivisie Bolton 1-2 Derby
9 apr 2016 Eredivisie Derby 4-1 Bolton
8 aug 2015 Eredivisie Bolton 0-0 Derby
7 feb 2015 Eredivisie Derby 4-1 Bolton
27 sep 2014 Eredivisie Bolton 0-2 Derby
11 mrt 2014 Eredivisie Derby 0-0 Bolton
17 sep 2013 Eredivisie Bolton 2-2 Derby
19 feb 2013 Eredivisie Derby 1-1 Bolton
21 aug 2012 Eredivisie Bolton 2-0 Derby

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS