Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Roemenië
Liga I
Ronde 4

Dinamo Boekarest vs FC Voluntari Voorspelling en Wedtips

8 aug 2026
4 - 0
Full Time
National Arena, Bucharest
Correct
Onze keuze
Resultaat
Dinamo Boekarest
4 : 0
FT

Wedtips

63%
21%
17%
Dinamo Boekarest Gelijkspel FC Voluntari
Resultaat
Dinamo Boekarest
63%
Totaal doelpunten
Over 2.5
52%
Beide scoren
Ja
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
42%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

14
3 Gelijkspelen
3
2.65 Gem. Goals
55% Beide Scoren
55% Plus 2.5
8 aug 2026 Dinamo Boekarest 4-0 FC Voluntari
28 aug 2024 FC Voluntari 0-1 Dinamo Boekarest
26 apr 2024 Dinamo Boekarest 1-1 FC Voluntari
22 dec 2023 Dinamo Boekarest 1-0 FC Voluntari
19 aug 2023 FC Voluntari 2-3 Dinamo Boekarest
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Dinamo Boekarest vs FC Voluntari?
Ons model voorspelt Dinamo Boekarest met 63% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Dinamo Boekarest vs FC Voluntari?
Onze dubbele kans is 1X met 42% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Dinamo Boekarest vs FC Voluntari?
We verwachten Over 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Dinamo Boekarest vs FC Voluntari?
Beide teams scoren: Ja (50% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Dinamo Boekarest vs FC Voluntari gespeeld?
Dinamo Boekarest vs FC Voluntari wordt gespeeld op 8 aug 2026 in National Arena.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Dinamo Boekarest 12 9 2 1 27 7 +20 29
2 Rapid 13 8 3 2 21 13 +8 27
3 Universitatea Craiova 12 8 2 2 27 9 +18 26
4 Petrolul Ploiești 13 7 2 4 18 17 +1 23
5 Universitatea Cluj 13 7 1 5 25 20 +5 22
6 FCSB 13 6 3 4 20 19 +1 21
7 Uta Arad 13 5 3 5 16 17 -1 18
8 Farul Constanța 12 4 5 3 17 17 0 17
9 CFR Cluj 12 5 1 6 17 18 -1 16
10 Corvinul Hunedoara 13 4 4 5 14 16 -2 16
11 FC Botoșani 13 3 5 5 17 17 0 14
12 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 12 3 5 4 8 13 -5 14
13 Arges Pitești 13 3 3 7 8 14 -6 12
14 Oţelul 12 2 5 5 12 17 -5 11
15 FC Voluntari 13 2 2 9 13 29 -16 8
16 Csíkszereda 13 1 2 10 9 26 -17 5
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Dinamo Boekarest
WWWWW
10Gespeeld
9Overwinningen
1Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.8
Winst %90%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals2.5
Gem. Conceded0.5
Beide Scoren50%
Schone sheets50%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

16 oktWvs FC Botoșani2-0
9 oktWbij Sepsi OSK Sfântu Gheorghe2-0
20 sepWvs Farul Constanța4-0
11 sepWbij Csíkszereda3-1
5 sepWvs FCSB2-1
FC Voluntari
LLLLL
10Gespeeld
2Overwinningen
1Gelijkspelen
7Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.7
Winst %20%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

24 oktLbij Csíkszereda1-2
19 oktLvs FCSB1-2
9 oktLbij Corvinul Hunedoara2-3
20 sepLvs Universitatea Cluj0-2
12 sepLbij Rapid1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.65
Beide Scoren55%
Meer dan 2.5 Goals55%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Dinamo Boekarest361.8 per spel
FC Voluntari170.85 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Dinamo Boekarest8 (40%)
FC Voluntari2 (10%)
8 aug 2026 Liga I Dinamo Boekarest 4-0 FC Voluntari
28 aug 2024 Cupa României FC Voluntari 0-1 Dinamo Boekarest
26 apr 2024 Liga I Dinamo Boekarest 1-1 FC Voluntari
22 dec 2023 Liga I Dinamo Boekarest 1-0 FC Voluntari
19 aug 2023 Liga I FC Voluntari 2-3 Dinamo Boekarest
22 nov 2021 Liga I FC Voluntari 2-1 Dinamo Boekarest
19 jul 2021 Liga I Dinamo Boekarest 3-2 FC Voluntari
29 apr 2021 Liga I Dinamo Boekarest 2-0 FC Voluntari
8 mrt 2021 Liga I FC Voluntari 1-1 Dinamo Boekarest
20 nov 2020 Liga I Dinamo Boekarest 3-0 FC Voluntari
2 aug 2020 Liga I FC Voluntari 1-2 Dinamo Boekarest
28 jun 2020 Liga I Dinamo Boekarest 0-1 FC Voluntari
9 feb 2020 Liga I FC Voluntari 2-1 Dinamo Boekarest
27 sep 2019 Liga I Dinamo Boekarest 2-1 FC Voluntari
31 mei 2019 Liga I Dinamo Boekarest 0-0 FC Voluntari
27 apr 2019 Liga I FC Voluntari 1-2 Dinamo Boekarest
5 nov 2018 Liga I FC Voluntari 0-1 Dinamo Boekarest
22 jul 2018 Liga I Dinamo Boekarest 2-1 FC Voluntari
23 mei 2018 Liga I Dinamo Boekarest 2-0 FC Voluntari
13 apr 2018 Liga I FC Voluntari 2-4 Dinamo Boekarest

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS