Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Roemenië
Liga I
Ronde 14

Dinamo Boekarest vs Uta Arad Voorspelling en Wedtips

Stadionul Arcul de Triumf, Bucharest

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
Dinamo Boekarest Gelijkspel Uta Arad
Resultaat
Dinamo Boekarest
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
60%
Beide scoren
Nee
Wed
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

6
4 Gelijkspelen
4
1.86 Gem. Goals
36% Beide Scoren
21% Plus 2.5
20 dec 2025 Uta Arad 2-0 Dinamo Boekarest
15 aug 2025 Dinamo Boekarest 1-1 Uta Arad
10 mrt 2025 Uta Arad 0-2 Dinamo Boekarest
2 nov 2024 Dinamo Boekarest 1-0 Uta Arad
12 mei 2024 Dinamo Boekarest 2-0 Uta Arad
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Dinamo Boekarest vs Uta Arad?
Ons model voorspelt Dinamo Boekarest met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Dinamo Boekarest vs Uta Arad?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Dinamo Boekarest vs Uta Arad?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Dinamo Boekarest vs Uta Arad?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Dinamo Boekarest vs Uta Arad gespeeld?
Dinamo Boekarest vs Uta Arad wordt gespeeld op 1 nov 2026 in Stadionul Arcul de Triumf.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Dinamo Boekarest 13 9 3 1 29 9 +20 30
2 Rapid 13 8 3 2 21 13 +8 27
3 Universitatea Craiova 12 8 2 2 27 9 +18 26
4 Petrolul Ploiești 13 7 2 4 18 17 +1 23
5 Universitatea Cluj 13 7 1 5 25 20 +5 22
6 FCSB 13 6 3 4 20 19 +1 21
7 Farul Constanța 13 5 5 3 21 20 +1 20
8 Uta Arad 13 5 3 5 16 17 -1 18
9 CFR Cluj 13 5 2 6 19 20 -1 17
10 Corvinul Hunedoara 13 4 4 5 14 16 -2 16
11 FC Botoșani 13 3 5 5 17 17 0 14
12 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 12 3 5 4 8 13 -5 14
13 Arges Pitești 13 3 3 7 8 14 -6 12
14 Oţelul 13 2 5 6 15 21 -6 11
15 FC Voluntari 13 2 2 9 13 29 -16 8
16 Csíkszereda 13 1 2 10 9 26 -17 5
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Dinamo Boekarest
DWWWW
10Gespeeld
8Overwinningen
2Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.6
Winst %80%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals2.3
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

25 oktDbij CFR Cluj2-2
16 oktWvs FC Botoșani2-0
9 oktWbij Sepsi OSK Sfântu Gheorghe2-0
20 sepWvs Farul Constanța4-0
11 sepWbij Csíkszereda3-1
Uta Arad
WWLWL
10Gespeeld
6Overwinningen
1Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.9
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded1
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

24 oktWbij Arges Pitești1-0
18 oktWvs CFR Cluj1-0
10 oktLbij FC Botoșani0-2
18 sepWvs Sepsi OSK Sfântu Gheorghe1-0
11 sepLbij Farul Constanța2-4

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden14
Gemiddeld Goals1.86
Beide Scoren36%
Meer dan 2.5 Goals21%
Meer dan 1.5 Goals57%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Dinamo Boekarest151.07 per spel
Uta Arad110.79 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Dinamo Boekarest6 (43%)
Uta Arad4 (29%)
20 dec 2025 Liga I Uta Arad 2-0 Dinamo Boekarest
15 aug 2025 Liga I Dinamo Boekarest 1-1 Uta Arad
10 mrt 2025 Liga I Uta Arad 0-2 Dinamo Boekarest
2 nov 2024 Liga I Dinamo Boekarest 1-0 Uta Arad
12 mei 2024 Liga I Dinamo Boekarest 2-0 Uta Arad
8 mrt 2024 Liga I Dinamo Boekarest 1-0 Uta Arad
6 nov 2023 Liga I Uta Arad 2-1 Dinamo Boekarest
13 mei 2022 Liga I Dinamo Boekarest 1-1 Uta Arad
13 feb 2022 Liga I Uta Arad 0-0 Dinamo Boekarest
2 okt 2021 Liga I Dinamo Boekarest 2-2 Uta Arad
20 apr 2021 Liga I Dinamo Boekarest 0-1 Uta Arad
31 jan 2021 Liga I Uta Arad 0-1 Dinamo Boekarest
28 sep 2020 Liga I Dinamo Boekarest 0-1 Uta Arad
24 sep 2019 Cupa României Uta Arad 1-3 Dinamo Boekarest

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS