Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Bulgarije
Tweede Liga
Ronde 14

Dobrudzha vs Fratria Voorspelling en Wedtips

Druzhba, Dobrich

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Dobrudzha Gelijkspel Fratria
Resultaat
Fratria
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
50%
Beide scoren
Ja
Wed
61%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
1 Gelijkspelen
0
2 Gem. Goals
50% Beide Scoren
0% Plus 2.5
5 dec 2024 Dobrudzha 2-0 Fratria
20 jul 2024 Fratria 1-1 Dobrudzha
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Dobrudzha vs Fratria: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Fratria met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Dobrudzha vs Fratria?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Dobrudzha vs Fratria?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Dobrudzha vs Fratria?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Dobrudzha vs Fratria gespeeld?
Dobrudzha vs Fratria wordt gespeeld op 2 nov 2026 in Druzhba.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 CSKA Sofia II 12 7 3 2 23 9 +14 24
2 Vihren 12 7 3 2 25 12 +13 24
3 Chernomorets 1919 Burgas 12 7 3 2 21 8 +13 24
4 Fratria 12 6 4 2 17 10 +7 22
5 Rilski Sportist 12 5 4 3 14 10 +4 19
6 Yantra 2019 12 6 1 5 13 11 +2 19
7 Nesebar 12 5 3 4 20 17 +3 18
8 Beroe 12 5 3 4 18 15 +3 18
9 Lokomotiv G. Oryahovitsa 12 4 5 3 9 10 -1 17
10 Hebar 1918 12 5 2 5 27 20 +7 17
11 Etar Veliko Tarnovo 11 5 2 4 19 19 0 17
12 Marek 12 5 2 5 14 14 0 17
13 Ludogorets II 11 4 3 4 12 12 0 15
14 Spartak Pleven 12 4 2 6 12 23 -11 14
15 Montana 12 3 2 7 15 26 -11 11
16 Sportist Svoge 12 2 4 6 8 13 -5 10
17 Dobrudzha 12 2 3 7 12 21 -9 9
18 Pirinen Blagoevgrad 12 0 1 11 5 34 -29 1
Champions League
Europa League
Conference Liga
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Dobrudzha
WLWWL
10Gespeeld
3Overwinningen
2Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord40%

Recente Wedstrijden

19 oktWvs Montana2-1
10 oktLvs Chernomorets 1919 Burgas0-3
4 oktWbij Belasitsa2-1
27 sepWbij Hebar 19182-1
21 sepLvs CSKA Sofia II1-3
Fratria
LLWWD
10Gespeeld
4Overwinningen
4Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.5
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktLvs Botev Vratsa1-2
9 oktLbij Etar Veliko Tarnovo0-2
27 sepWvs Spartak Pleven3-0
20 sepWbij Pirinen Blagoevgrad2-1
15 sepDbij Ludogorets II1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals2
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals0%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Dobrudzha31.5 per spel
Fratria10.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Dobrudzha1 (50%)
Fratria0 (0%)
5 dec 2024 Tweede Liga Dobrudzha 2-0 Fratria
20 jul 2024 Tweede Liga Fratria 1-1 Dobrudzha

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS