Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Slowakije
Superliga
Ronde 9

Dunajská Streda vs Spartak Trnava Voorspelling en Wedtips

20 sep 2026
2 - 2
Full Time
Incorrect
Onze keuze
Resultaat
Dunajská Streda
2 : 2
FT

Wedtips

55%
23%
22%
Dunajská Streda Gelijkspel Spartak Trnava
Resultaat
Dunajská Streda
55%
Totaal doelpunten
Over 2.5
55%
Beide scoren
Ja
55%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
39%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
7 Gelijkspelen
5
2.3 Gem. Goals
55% Beide Scoren
45% Plus 2.5
20 sep 2026 Dunajská Streda 2-2 Spartak Trnava
16 mei 2026 Dunajská Streda 3-0 Spartak Trnava
22 apr 2026 Spartak Trnava 2-1 Dunajská Streda
7 dec 2025 Dunajská Streda 3-1 Spartak Trnava
31 aug 2025 Spartak Trnava 0-3 Dunajská Streda
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Dunajská Streda vs Spartak Trnava: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Dunajská Streda met 55% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Dunajská Streda vs Spartak Trnava?
Beide teams scoren: Ja (55% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor Dunajská Streda vs Spartak Trnava?
Onze dubbele kans is 1X met 39% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Dunajská Streda vs Spartak Trnava?
We verwachten Over 2.5 goals (55% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Dunajská Streda vs Spartak Trnava gespeeld?
Dunajská Streda vs Spartak Trnava wordt gespeeld op 20 sep 2026.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Dunajská Streda 10 8 2 0 31 7 +24 26
2 Spartak Trnava 11 6 3 2 24 14 +10 21
3 Žilina 11 6 3 2 27 22 +5 21
4 Slovan Bratislava 10 6 2 2 24 10 +14 20
5 FK Košice 10 3 5 2 23 20 +3 14
6 Zemplín Michalovce 11 4 2 5 10 15 -5 14
7 Podbrezová 11 4 2 5 14 20 -6 14
8 Dukla Banská Bystrica 11 4 1 6 11 21 -10 13
9 Ružomberok 11 2 3 6 11 20 -9 9
10 Skalica 11 2 3 6 12 22 -10 9
11 AS Trenčín 10 2 2 6 12 21 -9 8
12 Komárno 11 0 6 5 9 16 -7 6
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Dunajská Streda
WWDWW
10Gespeeld
7Overwinningen
2Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.3
Winst %70%
Goals/Wedstrijd4.6
Gem. Goals3.1
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren50%
Schone sheets40%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktWbij Žilina3-2
10 oktWbij Zemplín Michalovce3-0
20 sepDvs Spartak Trnava2-2
12 sepWbij AS Trenčín4-1
5 sepWvs Slovan Bratislava2-0
Spartak Trnava
LWDWD
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd3.6
Gem. Goals2.3
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren60%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

17 oktLvs Slovan Bratislava0-3
11 oktWbij Podbrezová3-1
20 sepDbij Dunajská Streda2-2
12 sepWvs FK Košice5-2
6 sepDbij Ružomberok1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.3
Beide Scoren55%
Meer dan 2.5 Goals45%
Meer dan 1.5 Goals70%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Dunajská Streda261.3 per spel
Spartak Trnava201 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Dunajská Streda6 (30%)
Spartak Trnava4 (20%)
20 sep 2026 Super Liga Dunajská Streda 2-2 Spartak Trnava
16 mei 2026 Super Liga Dunajská Streda 3-0 Spartak Trnava
22 apr 2026 Super Liga Spartak Trnava 2-1 Dunajská Streda
7 dec 2025 Super Liga Dunajská Streda 3-1 Spartak Trnava
31 aug 2025 Super Liga Spartak Trnava 0-3 Dunajská Streda
11 mei 2025 Super Liga Dunajská Streda 1-0 Spartak Trnava
8 mrt 2025 Super Liga Spartak Trnava 1-1 Dunajská Streda
16 feb 2025 Super Liga Spartak Trnava 1-1 Dunajská Streda
28 sep 2024 Super Liga Dunajská Streda 0-0 Spartak Trnava
12 mei 2024 Super Liga Dunajská Streda 1-0 Spartak Trnava
10 mrt 2024 Super Liga Spartak Trnava 3-0 Dunajská Streda
18 feb 2024 Super Liga Spartak Trnava 1-2 Dunajská Streda
1 okt 2023 Super Liga Dunajská Streda 0-1 Spartak Trnava
23 apr 2023 Super Liga Spartak Trnava 1-1 Dunajská Streda
19 mrt 2023 Super Liga Dunajská Streda 3-1 Spartak Trnava
5 nov 2022 Super Liga Dunajská Streda 1-0 Spartak Trnava
20 aug 2022 Super Liga Spartak Trnava 3-1 Dunajská Streda
21 mei 2022 Super Liga Spartak Trnava 1-0 Dunajská Streda
13 mrt 2022 Super Liga Dunajská Streda 1-1 Spartak Trnava
13 feb 2022 Super Liga Spartak Trnava 1-1 Dunajská Streda

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS