Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Thailand
Thai League 2
Ronde 2

Esan Pattaya vs Police Tero Voorspelling en Wedtips

11 sep 2026
0 - 3
Full Time
Nongprue Municipality Stadium
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
0 : 3
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Esan Pattaya Gelijkspel Police Tero
Resultaat
Police Tero
45%
Beide scoren
Nee
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Esan Pattaya
No notable trends.
Police Tero
Police Tero incasseert 80% van de doelpunten na de 75e minuut (4 goals)

Belangrijke Statistieken

1
0 Gelijkspelen
4
2.2 Gem. Goals
20% Beide Scoren
40% Plus 2.5
11 sep 2026 Esan Pattaya 0-3 Police Tero
1 feb 2026 Police Tero 2-0 Esan Pattaya
14 sep 2025 Esan Pattaya 0-2 Police Tero
26 jan 2025 Esan Pattaya 1-0 Police Tero
14 sep 2024 Police Tero 2-1 Esan Pattaya
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Esan Pattaya vs Police Tero: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Police Tero met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Esan Pattaya vs Police Tero?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Scoren beide teams in Esan Pattaya vs Police Tero?
Beide teams scoren: Nee (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Esan Pattaya vs Police Tero gespeeld?
Esan Pattaya vs Police Tero wordt gespeeld op 11 sep 2026 in Nongprue Municipality Stadium.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Khon Kaen United 7 5 0 2 11 5 +6 15
2 Uttaradit 8 4 3 1 16 11 +5 15
3 Nong Bua Pitchaya 8 4 2 2 18 12 +6 14
4 Satun 8 4 2 2 16 11 +5 14
5 Chainat 7 4 1 2 11 9 +2 13
6 Phrae United 8 3 2 3 8 8 0 11
7 Kanchanaburi 7 2 4 1 9 7 +2 10
8 Chiangmai United 7 3 1 3 9 8 +1 10
9 Police Tero 7 3 1 3 10 10 0 10
10 Nakhon Pathom 8 2 4 2 8 11 -3 10
11 Muang Loei United 7 2 3 2 11 8 +3 9
12 Chanthaburi 7 2 3 2 8 5 +3 9
13 Nakhon Ratchasima FC 7 2 3 2 10 10 0 9
14 Muangthong United 7 2 2 3 3 6 -3 8
15 Esan Pattaya 7 2 2 3 6 12 -6 8
16 Songkhla 8 1 4 3 10 12 -2 7
17 Mahasarakham United 8 0 4 4 6 15 -9 4
18 Kasetsart FC 8 1 1 6 7 17 -10 4
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Esan Pattaya
LWDLD
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

18 oktLvs Khon Kaen United0-2
14 oktWvs Songkhla3-2
10 oktDbij Muang Loei United2-2
20 sepLvs Phrae United0-3
16 sepDbij Chainat0-0
Police Tero
WLDLL
10Gespeeld
4Overwinningen
2Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.4
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.6
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren60%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

17 oktWvs Kasetsart FC5-3
13 oktLbij Kanchanaburi0-1
10 oktDvs Nakhon Ratchasima FC1-1
19 sepLbij Khon Kaen United0-2
15 sepLvs Songkhla0-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden5
Gemiddeld Goals2.2
Beide Scoren20%
Meer dan 2.5 Goals40%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Esan Pattaya20.4 per spel
Police Tero91.8 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Esan Pattaya1 (20%)
Police Tero3 (60%)
11 sep 2026 Thai Liga 2 Esan Pattaya 0-3 Police Tero
1 feb 2026 Thai Liga 2 Police Tero 2-0 Esan Pattaya
14 sep 2025 Thai Liga 2 Esan Pattaya 0-2 Police Tero
26 jan 2025 Thai Liga 2 Esan Pattaya 1-0 Police Tero
14 sep 2024 Thai Liga 2 Police Tero 2-1 Esan Pattaya

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS