Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Frankrijk
Ligue 1
Ronde 9

Estac Troyes vs Le Mans Voorspelling en Wedtips

Stade de l'Aube, Troyes

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Estac Troyes Gelijkspel Le Mans
Resultaat
Le Mans
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
60%
Beide scoren
Ja
Wed
65%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

2
2 Gelijkspelen
3
2.29 Gem. Goals
57% Beide Scoren
43% Plus 2.5
31 jan 2026 Estac Troyes 0-2 Le Mans
3 okt 2025 Le Mans 2-2 Estac Troyes
18 okt 2019 Estac Troyes 2-1 Le Mans
24 feb 2012 Estac Troyes 2-1 Le Mans
26 sep 2011 Le Mans 1-1 Estac Troyes
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Estac Troyes vs Le Mans: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Le Mans met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in Estac Troyes vs Le Mans?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Estac Troyes vs Le Mans?
Beide teams scoren: Ja (65% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Estac Troyes vs Le Mans?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt Estac Troyes vs Le Mans gespeeld?
Estac Troyes vs Le Mans wordt gespeeld op 31 okt 2026 in Stade de l'Aube.

Aanvullende informatie

Estac Troyes

Top scorers

Geen data

Assists

Geen data

Kaarten

M. DiazVerdediger
10
Le Mans

Top scorers

L. MafoutaAanvaller
1Goals
D. GuèyeAanvaller
1Goals

Assists

L. MafoutaAanvaller
1Assists
A. BourabaaMiddenvelder
1Assists

Kaarten

A. LaurayMiddenvelder
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Estac Troyes
LLLLW
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.4
Beide Scoren20%
Schone sheets40%
Niet gescoord50%

Recente Wedstrijden

11 oktLvs Marseille0-2
19 sepLbij Angers0-2
13 sepLbij Lille0-2
6 sepLvs Strasbourg2-6
29 augWbij Lorient2-1
Le Mans
LLWDD
10Gespeeld
2Overwinningen
5Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.7
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

16 oktLvs Toulouse0-3
10 oktLbij Paris Saint-Germain1-3
19 sepWvs Lorient2-1
13 sepDvs Lens2-2
5 sepDbij Nice1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden7
Gemiddeld Goals2.29
Beide Scoren57%
Meer dan 2.5 Goals43%
Meer dan 1.5 Goals71%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Estac Troyes71 per spel
Le Mans91.29 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Estac Troyes0 (0%)
Le Mans3 (43%)
31 jan 2026 Ligue 2 Estac Troyes 0-2 Le Mans
3 okt 2025 Ligue 2 Le Mans 2-2 Estac Troyes
18 okt 2019 Ligue 2 Estac Troyes 2-1 Le Mans
24 feb 2012 Ligue 2 Estac Troyes 2-1 Le Mans
26 sep 2011 Ligue 2 Le Mans 1-1 Estac Troyes
10 mei 2011 Ligue 2 Estac Troyes 0-1 Le Mans
6 dec 2010 Ligue 2 Le Mans 1-0 Estac Troyes

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS