Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Venezuela
Primera División
Ronde 9

Estudiantes de Mérida FC vs Deportivo Táchira Voorspelling en Wedtips

Estadio Metropolitano de Merida , Mérida
Incorrect
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
2 : 0
FT

Wedtips

10%
45%
45%
Estudiantes de Mérida FC Gelijkspel Deportivo Táchira
Resultaat
Deportivo Táchira
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
51%
Beide scoren
Ja
62%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Wedstrijdgegevens

Estudiantes de Mérida FC
No notable trends.
Deportivo Táchira
Deportivo Táchira heeft in elk van de laatste 8 wedstrijden geïncasseerd
Beide teams hebben gescoord in 11 van de laatste 15 wedstrijden van Deportivo Táchira (73%)

Belangrijke Statistieken

4
3 Gelijkspelen
13
2.75 Gem. Goals
55% Beide Scoren
55% Plus 2.5
12 sep 2026 Estudiantes de Mérida FC 2-0 Deportivo Táchira
31 mei 2026 Deportivo Táchira 1-0 Estudiantes de Mérida FC
2 mei 2026 Estudiantes de Mérida FC 2-1 Deportivo Táchira
22 mrt 2026 Deportivo Táchira 1-0 Estudiantes de Mérida FC
31 aug 2025 Deportivo Táchira 4-0 Estudiantes de Mérida FC
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Estudiantes de Mérida FC vs Deportivo Táchira: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt Deportivo Táchira met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Estudiantes de Mérida FC vs Deportivo Táchira?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Estudiantes de Mérida FC vs Deportivo Táchira?
We verwachten Over 2.5 goals (51% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in Estudiantes de Mérida FC vs Deportivo Táchira?
Beide teams scoren: Ja (62% vertrouwen).
Wanneer en waar wordt Estudiantes de Mérida FC vs Deportivo Táchira gespeeld?
Estudiantes de Mérida FC vs Deportivo Táchira wordt gespeeld op 12 sep 2026 in Estadio Metropolitano de Merida .

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Deportivo Táchira 1 1 0 0 2 1 +1 3
1 Carabobo FC 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Puerto Cabello 1 1 0 0 2 1 +1 3
2 Portuguesa FC 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Deportivo La Guaira 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Caracas FC 1 0 0 1 1 2 -1 0
4 Metropolitanos FC 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Monagas SC 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 Estudiantes de Mérida FC 13 4 5 4 15 16 -1 17
10 UCV 13 4 4 5 13 15 -2 16
11 Trujillanos FC 13 4 2 7 14 20 -6 14
12 Rayo Zuliano 13 3 2 8 18 29 -11 11
13 Anzoátegui FC 13 2 2 9 8 22 -14 8
14 Zamora FC 13 2 2 9 12 27 -15 8
Champions League
Europa League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Estudiantes de Mérida FC
DLDLW
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.3
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

18 oktDvs Metropolitanos FC2-2
11 oktLbij Monagas SC1-2
20 sepDvs Trujillanos FC1-1
16 sepLbij Portuguesa FC1-2
12 sepWvs Deportivo Táchira2-0
Deportivo Táchira
WDWWD
10Gespeeld
5Overwinningen
3Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.8
Winst %50%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals2.2
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

24 oktWbij Caracas FC2-1
17 oktDbij Carabobo FC2-2
10 oktWvs UCV4-1
20 sepWbij Deportivo La Guaira4-2
15 sepDvs Puerto Cabello1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.75
Beide Scoren55%
Meer dan 2.5 Goals55%
Meer dan 1.5 Goals80%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Estudiantes de Mérida FC180.9 per spel
Deportivo Táchira371.85 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Estudiantes de Mérida FC1 (5%)
Deportivo Táchira8 (40%)
12 sep 2026 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 2-0 Deportivo Táchira
31 mei 2026 Eerste Divisie Deportivo Táchira 1-0 Estudiantes de Mérida FC
2 mei 2026 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 2-1 Deportivo Táchira
22 mrt 2026 Eerste Divisie Deportivo Táchira 1-0 Estudiantes de Mérida FC
31 aug 2025 Eerste Divisie Deportivo Táchira 4-0 Estudiantes de Mérida FC
28 mrt 2025 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 2-3 Deportivo Táchira
16 jul 2024 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 1-1 Deportivo Táchira
4 feb 2024 Eerste Divisie Deportivo Táchira 5-1 Estudiantes de Mérida FC
8 okt 2023 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 1-3 Deportivo Táchira
5 feb 2023 Eerste Divisie Deportivo Táchira 3-0 Estudiantes de Mérida FC
18 sep 2022 Eerste Divisie Deportivo Táchira 2-2 Estudiantes de Mérida FC
27 feb 2022 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 1-2 Deportivo Táchira
5 dec 2021 Eerste Divisie Deportivo Táchira 2-0 Estudiantes de Mérida FC
14 nov 2021 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 1-2 Deportivo Táchira
10 okt 2021 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 0-2 Deportivo Táchira
19 aug 2021 Eerste Divisie Deportivo Táchira 1-2 Estudiantes de Mérida FC
1 jul 2021 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 1-1 Deportivo Táchira
16 mei 2021 Eerste Divisie Deportivo Táchira 1-0 Estudiantes de Mérida FC
14 aug 2019 Eerste Divisie Deportivo Táchira 1-0 Estudiantes de Mérida FC
17 feb 2019 Eerste Divisie Estudiantes de Mérida FC 2-1 Deportivo Táchira

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS