Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Japan
J1 League
Ronde 13

Fagiano Okayama vs FC Tokio Voorspelling en Wedtips

City Light Stadium, Okayama

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Fagiano Okayama Gelijkspel FC Tokio
Resultaat
FC Tokio
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
50%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

1
0 Gelijkspelen
1
2.5 Gem. Goals
50% Beide Scoren
50% Plus 2.5
25 okt 2025 FC Tokio 3-1 Fagiano Okayama
6 apr 2025 Fagiano Okayama 1-0 FC Tokio
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Fagiano Okayama vs FC Tokio: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt FC Tokio met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Fagiano Okayama vs FC Tokio?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Fagiano Okayama vs FC Tokio?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Fagiano Okayama vs FC Tokio?
We verwachten Over 2.5 goals (50% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Fagiano Okayama vs FC Tokio gespeeld?
Fagiano Okayama vs FC Tokio wordt gespeeld op 31 okt 2026 in City Light Stadium.

Aanvullende informatie

Fagiano Okayama

Top scorers

LucaoAanvaller
1Goals
N. BrowneMiddenvelder
1Goals

Assists

Y. SuzukiVerdediger
1Assists
E. MiyamotoMiddenvelder
1Assists

Kaarten

Geen data
FC Tokio

Top scorers

M. NagakuraAanvaller
2Goals
Marcelo RyanAanvaller
1Goals

Assists

K. SatoMiddenvelder
2Assists
T. NakagawaAanvaller
1Assists

Kaarten

K. SatoMiddenvelder
10
K. HashimotoVerdediger
01

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Fagiano Okayama
LLWWW
10Gespeeld
5Overwinningen
1Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.6
Winst %50%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.2
Beide Scoren70%
Schone sheets30%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij Avispa Fukuoka1-2
19 sepLvs Kyoto Sanga1-2
13 sepWbij Urawa Reds2-1
6 sepWvs Sanfrecce Hiroshima3-2
2 sepWbij JEF United Ichihara Chiba2-1
FC Tokio
WWWWD
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren40%
Schone sheets60%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

10 oktWvs Urawa Reds3-0
19 sepWvs Nagoya Grampus1-0
12 sepWbij Gamba Osaka2-0
6 sepWvs Kyoto Sanga2-0
2 sepDbij Shimizu S-Pulse1-1

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden2
Gemiddeld Goals2.5
Beide Scoren50%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals50%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Fagiano Okayama21 per spel
FC Tokio31.5 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Fagiano Okayama1 (50%)
FC Tokio0 (0%)
25 okt 2025 J1 League FC Tokio 3-1 Fagiano Okayama
6 apr 2025 J1 League Fagiano Okayama 1-0 FC Tokio

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS