Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Turkije
Eerste Divisie
Ronde 13

Fatih Karagümrük vs Pendikspor Voorspelling en Wedtips

Yusuf Ziya Onis, Istanbul

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Vertrouwen

Wedtips

10%
45%
45%
Fatih Karagümrük Gelijkspel Pendikspor
Resultaat
Pendikspor
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
56%
Beide scoren
Ja
Wed
61%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

6
2 Gelijkspelen
4
2.33 Gem. Goals
33% Beide Scoren
25% Plus 2.5
4 mei 2025 Pendikspor 2-0 Fatih Karagümrük
4 jan 2025 Fatih Karagümrük 0-2 Pendikspor
10 feb 2024 Fatih Karagümrük 2-0 Pendikspor
23 sep 2023 Pendikspor 1-1 Fatih Karagümrük
24 mrt 2019 Pendikspor 2-0 Fatih Karagümrük
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint Fatih Karagümrük vs Pendikspor?
Ons model voorspelt Pendikspor met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in Fatih Karagümrük vs Pendikspor?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor Fatih Karagümrük vs Pendikspor?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in Fatih Karagümrük vs Pendikspor?
We verwachten Over 2.5 goals (56% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt Fatih Karagümrük vs Pendikspor gespeeld?
Fatih Karagümrük vs Pendikspor wordt gespeeld op 31 okt 2026 in Yusuf Ziya Onis.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 Kayserispor 10 8 1 1 22 5 +17 25
2 Bursaspor 10 7 1 2 20 9 +11 22
3 İğdır Belediyespor 10 6 2 2 14 8 +6 20
4 Batman Petrolspor 10 6 1 3 20 17 +3 19
5 Mardin 1969 10 5 3 2 12 6 +6 18
6 Keçiörengücü 10 4 5 1 19 10 +9 17
7 Sarıyer 10 4 3 3 13 14 -1 15
8 Antalyaspor 10 5 0 5 15 17 -2 15
9 Bandırmaspor 10 3 5 2 15 6 +9 14
10 Fatih Karagümrük 10 3 4 3 13 13 0 13
11 Sivasspor 10 2 6 2 14 13 +1 12
12 Muğlaspor 10 2 6 2 9 11 -2 12
13 Bodrumspor 10 2 5 3 11 9 +2 11
14 Manisa FK 10 2 4 4 15 16 -1 10
15 Pendikspor 10 2 4 4 12 19 -7 10
16 Esenler Erokspor 10 1 6 3 6 11 -5 9
17 Ümraniyespor 9 1 4 4 7 10 -3 7
18 Vanspor FK 10 2 3 5 10 20 -10 7
19 İstanbulspor 10 1 2 7 9 24 -15 5
20 Boluspor 9 0 1 8 3 21 -18 1
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

Fatih Karagümrük
LDWDL
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.3
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

15 oktLbij Mardin 19690-1
11 oktDvs Muğlaspor1-1
19 sepWbij Esenler Erokspor2-0
13 sepDvs Manisa FK1-1
6 sepLbij Batman Petrolspor3-4
Pendikspor
LLDDW
10Gespeeld
2Overwinningen
4Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.1
Gem. Goals1.2
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren80%
Schone sheets10%
Niet gescoord10%

Recente Wedstrijden

13 oktLvs Vanspor FK1-2
9 oktLbij Sivasspor1-4
20 sepDvs Bodrumspor1-1
12 sepDbij Boluspor1-1
5 sepWvs Ümraniyespor1-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden12
Gemiddeld Goals2.33
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals25%
Meer dan 1.5 Goals83%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
Fatih Karagümrük151.25 per spel
Pendikspor131.08 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
Fatih Karagümrük4 (33%)
Pendikspor5 (42%)
4 mei 2025 1. Lig Pendikspor 2-0 Fatih Karagümrük
4 jan 2025 1. Lig Fatih Karagümrük 0-2 Pendikspor
10 feb 2024 Super Liga Fatih Karagümrük 2-0 Pendikspor
23 sep 2023 Super Liga Pendikspor 1-1 Fatih Karagümrük
24 mrt 2019 2. Lig Pendikspor 2-0 Fatih Karagümrük
4 nov 2018 2. Lig Fatih Karagümrük 4-1 Pendikspor
5 mei 2018 2. Lig Fatih Karagümrük 0-0 Pendikspor
16 dec 2017 2. Lig Pendikspor 0-1 Fatih Karagümrük
26 feb 2017 2. Lig Pendikspor 2-0 Fatih Karagümrük
15 okt 2016 2. Lig Fatih Karagümrük 2-0 Pendikspor
3 mei 2015 2. Lig Fatih Karagümrük 3-2 Pendikspor
21 dec 2014 2. Lig Pendikspor 1-2 Fatih Karagümrük

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS