Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zwitserland
Super League
Ronde 8

FC Luzern vs FC Basel Voorspelling en Wedtips

13 sep 2026
2 - 4
Full Time
Thermoplan Arena, Luzern
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
2 : 4
FT

Wedtips

10%
45%
45%
FC Luzern Gelijkspel FC Basel
Resultaat
FC Basel
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
54%
Beide scoren
Ja
61%
Dubbele kans
Gelijkspel/Uit
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

5
5 Gelijkspelen
10
2.85 Gem. Goals
60% Beide Scoren
50% Plus 2.5
13 sep 2026 FC Luzern 2-4 FC Basel
22 feb 2026 FC Luzern 4-2 FC Basel
17 dec 2025 FC Luzern 1-2 FC Basel
28 sep 2025 FC Basel 1-2 FC Luzern
24 mei 2025 FC Basel 4-0 FC Luzern
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint FC Luzern vs FC Basel?
Ons model voorspelt FC Basel met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Hoeveel goals in FC Luzern vs FC Basel?
We verwachten Over 2.5 goals (54% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Scoren beide teams in FC Luzern vs FC Basel?
Beide teams scoren: Ja (61% vertrouwen).
Is dubbele kans X2 een goede gok voor FC Luzern vs FC Basel?
Onze dubbele kans is X2 met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Wanneer en waar wordt FC Luzern vs FC Basel gespeeld?
FC Luzern vs FC Basel wordt gespeeld op 13 sep 2026 in Thermoplan Arena.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 FC Lugano 10 9 1 0 31 7 +24 28
2 BSC Young Boys 10 6 4 0 33 18 +15 22
3 FC Sion 10 6 1 3 23 17 +6 19
4 FC St. Gallen 10 5 1 4 17 19 -2 16
5 FC Zürich 10 4 2 4 18 22 -4 14
6 Servette FC 10 4 1 5 14 13 +1 13
7 FC Basel 10 4 1 5 17 20 -3 13
8 FC Luzern 10 3 3 4 17 22 -5 12
9 FC Thun 10 3 1 6 17 27 -10 10
10 FC Vaduz 10 3 0 7 21 21 0 9
11 Grasshoppers 10 2 2 6 13 26 -13 8
12 Lausanne 10 1 3 6 7 16 -9 6
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

FC Luzern
LWLDW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd3.9
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded2.2
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

10 oktLbij FC Lugano0-4
19 sepWvs Grasshoppers5-1
13 sepLvs FC Basel2-4
5 sepDbij BSC Young Boys3-3
2 sepWvs FC Vaduz2-1
FC Basel
LLWLL
10Gespeeld
4Overwinningen
1Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals1.7
Gem. Conceded2
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

11 oktLbij FC Vaduz0-3
20 sepLvs FC St. Gallen1-3
13 sepWbij FC Luzern4-2
6 sepLvs FC Lugano1-3
3 sepLvs FC Sion1-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.85
Beide Scoren60%
Meer dan 2.5 Goals50%
Meer dan 1.5 Goals85%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
FC Luzern221.1 per spel
FC Basel351.75 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
FC Luzern2 (10%)
FC Basel6 (30%)
13 sep 2026 Super Liga FC Luzern 2-4 FC Basel
22 feb 2026 Super Liga FC Luzern 4-2 FC Basel
17 dec 2025 Super Liga FC Luzern 1-2 FC Basel
28 sep 2025 Super Liga FC Basel 1-2 FC Luzern
24 mei 2025 Super Liga FC Basel 4-0 FC Luzern
9 mrt 2025 Super Liga FC Luzern 1-1 FC Basel
6 feb 2025 Super Liga FC Basel 2-1 FC Luzern
29 sep 2024 Super Liga FC Luzern 1-0 FC Basel
5 mei 2024 Super Liga FC Basel 1-1 FC Luzern
21 apr 2024 Super Liga FC Luzern 1-1 FC Basel
17 dec 2023 Super Liga FC Luzern 0-1 FC Basel
28 sep 2023 Super Liga FC Basel 1-1 FC Luzern
23 apr 2023 Super Liga FC Basel 0-2 FC Luzern
4 mrt 2023 Super Liga FC Luzern 0-1 FC Basel
28 jan 2023 Super Liga FC Basel 2-3 FC Luzern
9 nov 2022 Super Liga FC Luzern 0-2 FC Basel
24 apr 2022 Super Liga FC Basel 3-0 FC Luzern
30 jan 2022 Super Liga FC Luzern 0-3 FC Basel
28 nov 2021 Super Liga FC Luzern 1-3 FC Basel
3 okt 2021 Super Liga FC Basel 1-1 FC Luzern

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS