Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Denemarken
DBU Pokalen
Ronde 16

FC Midtjylland vs Odense BK Voorspelling en Wedtips

MCH Arena, Herning

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Under 2.5; Beide scoren: Nee.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
FC Midtjylland Gelijkspel Odense BK
Resultaat
FC Midtjylland
Wed
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
Wed
60%
Beide scoren
Nee
Wed
54%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

10
4 Gelijkspelen
4
3.61 Gem. Goals
89% Beide Scoren
83% Plus 2.5
19 sep 2026 Odense BK 1-1 FC Midtjylland
15 feb 2026 Odense BK 1-4 FC Midtjylland
20 jul 2025 FC Midtjylland 3-3 Odense BK
23 okt 2023 Odense BK 1-2 FC Midtjylland
24 sep 2023 FC Midtjylland 2-1 Odense BK
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint FC Midtjylland vs Odense BK?
Ons model voorspelt FC Midtjylland met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in FC Midtjylland vs Odense BK?
Beide teams scoren: Nee (54% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor FC Midtjylland vs Odense BK?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in FC Midtjylland vs Odense BK?
We verwachten Under 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt FC Midtjylland vs Odense BK gespeeld?
FC Midtjylland vs Odense BK wordt gespeeld op 28 okt 2026 in MCH Arena.

Aanvullende informatie

FC Midtjylland

Top scorers

V. ByskovMiddenvelder
1Goals
M. BechVerdediger
1Goals
Franculino DjúAanvaller
1Goals
Julius EmefileMiddenvelder
1Goals
F. EtimForward
1Goals

Assists

V. ByskovMiddenvelder
2Assists
D. OsorioMiddenvelder
2Assists
P. BillingMiddenvelder
1Assists
B. Dje Bi DjeVerdediger
1Assists

Kaarten

R. KristensenVerdediger
20
Franculino DjúAanvaller
10
F. EtimForward
10
D. OsorioMiddenvelder
10
P. BillingMiddenvelder
10
Odense BK

Top scorers

N. GanausAanvaller
1Goals

Assists

Geen data

Kaarten

M. McCoyVerdediger
20
J. GomezVerdediger
10
U. Yttergård JenssenVerdediger
10
J. Berthel AskouVerdediger
10
Lasse LegolasAanvaller
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

FC Midtjylland
WDWWD
10Gespeeld
7Overwinningen
3Gelijkspelen
0Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.4
Winst %70%
Goals/Wedstrijd3.3
Gem. Goals2.6
Gem. Conceded0.7
Beide Scoren60%
Schone sheets40%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs FC København2-1
19 sepDbij Odense BK1-1
14 sepWvs Brøndby IF4-1
10 sepWbij Sundby7-0
7 sepDvs FC Nordsjælland2-2
Odense BK
DDWWL
10Gespeeld
3Overwinningen
4Gelijkspelen
3Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.3
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.6
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.5
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

9 oktDbij FC Nordsjælland0-0
19 sepDvs FC Midtjylland1-1
13 sepWbij Randers FC2-1
9 sepWbij Kolding IF2-1
6 sepLvs FC København0-5

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden18
Gemiddeld Goals3.61
Beide Scoren89%
Meer dan 2.5 Goals83%
Meer dan 1.5 Goals94%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
FC Midtjylland402.22 per spel
Odense BK251.39 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
FC Midtjylland1 (6%)
Odense BK1 (6%)
19 sep 2026 Superliga Odense BK 1-1 FC Midtjylland
15 feb 2026 Superliga Odense BK 1-4 FC Midtjylland
20 jul 2025 Superliga FC Midtjylland 3-3 Odense BK
23 okt 2023 Superliga Odense BK 1-2 FC Midtjylland
24 sep 2023 Superliga FC Midtjylland 2-1 Odense BK
3 jun 2023 Superliga FC Midtjylland 4-2 Odense BK
31 mrt 2023 Superliga Odense BK 1-3 FC Midtjylland
31 okt 2022 Superliga FC Midtjylland 1-2 Odense BK
29 jul 2022 Superliga Odense BK 1-5 FC Midtjylland
27 feb 2022 Superliga Odense BK 2-2 FC Midtjylland
16 jul 2021 Superliga FC Midtjylland 1-2 Odense BK
10 mrt 2021 DBU Pokal FC Midtjylland 3-0 Odense BK
11 feb 2021 DBU Pokal Odense BK 1-2 FC Midtjylland
14 dec 2020 Superliga Odense BK 1-1 FC Midtjylland
17 okt 2020 Superliga FC Midtjylland 3-1 Odense BK
25 nov 2019 Superliga Odense BK 1-2 FC Midtjylland
29 sep 2019 Superliga FC Midtjylland 0-1 Odense BK
5 mei 2019 Superliga Odense BK 3-1 FC Midtjylland

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS