Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Denemarken
Superliga
Ronde 8

FC Nordsjælland vs AGF Aarhus Voorspelling en Wedtips

13 sep 2026
2 - 0
Full Time
Right to Dream Park, Farum
Correct
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
2 : 0
FT

Wedtips

45%
45%
10%
FC Nordsjælland Gelijkspel AGF Aarhus
Resultaat
FC Nordsjælland
45%
Totaal doelpunten
Under 2.5
52%
Beide scoren
Nee
50%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

8
5 Gelijkspelen
7
2.8 Gem. Goals
55% Beide Scoren
35% Plus 2.5
13 sep 2026 FC Nordsjælland 2-0 AGF Aarhus
23 apr 2026 FC Nordsjælland 1-1 AGF Aarhus
10 apr 2026 AGF Aarhus 1-1 FC Nordsjælland
24 okt 2025 AGF Aarhus 1-0 FC Nordsjælland
28 sep 2025 FC Nordsjælland 1-2 AGF Aarhus
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

FC Nordsjælland vs AGF Aarhus: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt FC Nordsjælland met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in FC Nordsjælland vs AGF Aarhus?
Beide teams scoren: Nee (50% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor FC Nordsjælland vs AGF Aarhus?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in FC Nordsjælland vs AGF Aarhus?
We verwachten Under 2.5 goals (52% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt FC Nordsjælland vs AGF Aarhus gespeeld?
FC Nordsjælland vs AGF Aarhus wordt gespeeld op 13 sep 2026 in Right to Dream Park.

Aanvullende informatie

FC Nordsjælland

Top scorers

N. RøjkjærMiddenvelder
1Goals
R. NorheimMiddenvelder
1Goals
Ibrahim AdelAanvaller
1Goals

Assists

T. SalquistVerdediger
1Assists
P. AnkersenVerdediger
1Assists

Kaarten

Ibrahim AdelAanvaller
20
T. SalquistVerdediger
10
J. LähteenmäkiMiddenvelder
10
Noah MarkmannVerdediger
10
AGF Aarhus

Top scorers

Kristian Fredrik Malt ArnstadMiddenvelder
2Goals
Frederik EmmeryMiddenvelder
1Goals
J. JønssonMiddenvelder
1Goals

Assists

Frederik EmmeryMiddenvelder
1Assists
M. SolbakkenMiddenvelder
1Assists

Kaarten

Frederik EmmeryMiddenvelder
10
E. KahlVerdediger
10
M. KnudsenMiddenvelder
10
Mouhammade CamaraVerdediger
10
Christian StorchVerdediger
10

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

FC Nordsjælland
DLWWD
10Gespeeld
6Overwinningen
2Gelijkspelen
2Verliezingen
Punten/Wedstrijd2
Winst %60%
Goals/Wedstrijd2.9
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.1
Beide Scoren40%
Schone sheets50%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

9 oktDvs Odense BK0-0
20 sepLbij Viborg FF1-4
16 sepWbij Vatanspor3-0
13 sepWvs AGF Aarhus2-0
7 sepDbij FC Midtjylland2-2
AGF Aarhus
WDWLD
10Gespeeld
2Overwinningen
3Gelijkspelen
5Verliezingen
Punten/Wedstrijd0.9
Winst %20%
Goals/Wedstrijd3.7
Gem. Goals1.8
Gem. Conceded1.9
Beide Scoren70%
Schone sheets10%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

12 oktWvs Sønderjyske3-0
20 sepDbij AC Horsens2-2
16 sepWbij Skjold Sæby6-1
13 sepLbij FC Nordsjælland0-2
5 sepDvs Silkeborg IF2-2

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden20
Gemiddeld Goals2.8
Beide Scoren55%
Meer dan 2.5 Goals35%
Meer dan 1.5 Goals75%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
FC Nordsjælland321.6 per spel
AGF Aarhus241.2 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
FC Nordsjælland5 (25%)
AGF Aarhus5 (25%)
13 sep 2026 Superliga FC Nordsjælland 2-0 AGF Aarhus
23 apr 2026 Superliga FC Nordsjælland 1-1 AGF Aarhus
10 apr 2026 Superliga AGF Aarhus 1-1 FC Nordsjælland
24 okt 2025 Superliga AGF Aarhus 1-0 FC Nordsjælland
28 sep 2025 Superliga FC Nordsjælland 1-2 AGF Aarhus
16 mei 2025 Superliga FC Nordsjælland 2-0 AGF Aarhus
30 mrt 2025 Superliga AGF Aarhus 2-0 FC Nordsjælland
22 nov 2024 Superliga FC Nordsjælland 1-0 AGF Aarhus
31 aug 2024 Superliga AGF Aarhus 4-2 FC Nordsjælland
3 mei 2024 Superliga AGF Aarhus 1-3 FC Nordsjælland
22 apr 2024 Superliga FC Nordsjælland 7-2 AGF Aarhus
11 apr 2024 DBU Pokal AGF Aarhus 1-0 FC Nordsjælland
29 mrt 2024 DBU Pokal FC Nordsjælland 2-3 AGF Aarhus
26 nov 2023 Superliga FC Nordsjælland 0-0 AGF Aarhus
31 jul 2023 Superliga AGF Aarhus 1-3 FC Nordsjælland
14 mei 2023 Superliga AGF Aarhus 1-1 FC Nordsjælland
30 apr 2023 Superliga FC Nordsjælland 0-1 AGF Aarhus
10 nov 2022 DBU Pokal AGF Aarhus 0-2 FC Nordsjælland
16 okt 2022 Superliga FC Nordsjælland 1-1 AGF Aarhus
5 sep 2022 Superliga AGF Aarhus 2-3 FC Nordsjælland

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS