Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Duitsland
Regionalliga Noordoost
Ronde 13

FC Rot-Weiß Erfurt vs FSV Zwickau Voorspelling en Wedtips

Onze voorspellingen: Gelijkspel (45%); Over 2.5; Beide scoren: Ja.

Beste inzet
Onze keuze
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
90%
Vertrouwen

Wedtips

45%
45%
10%
FC Rot-Weiß Erfurt Gelijkspel FSV Zwickau
Resultaat
FC Rot-Weiß Erfurt
Wed
45%
Totaal doelpunten
Over 2.5
Wed
60%
Beide scoren
Ja
Wed
60%
Dubbele kans
Thuis/Gelijkspel
Wed
90%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
2 Gelijkspelen
5
4 Gem. Goals
80% Beide Scoren
90% Plus 2.5
3 mei 2026 FSV Zwickau 2-1 FC Rot-Weiß Erfurt
8 nov 2025 FC Rot-Weiß Erfurt 2-2 FSV Zwickau
26 mrt 2025 FSV Zwickau 3-2 FC Rot-Weiß Erfurt
23 aug 2024 FC Rot-Weiß Erfurt 4-2 FSV Zwickau
17 feb 2024 FSV Zwickau 5-0 FC Rot-Weiß Erfurt
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

FC Rot-Weiß Erfurt vs FSV Zwickau: wie wint volgens de voorspelling?
Ons model voorspelt FC Rot-Weiß Erfurt met 45% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in FC Rot-Weiß Erfurt vs FSV Zwickau?
Beide teams scoren: Ja (60% vertrouwen).
Is dubbele kans 1X een goede gok voor FC Rot-Weiß Erfurt vs FSV Zwickau?
Onze dubbele kans is 1X met 90% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in FC Rot-Weiß Erfurt vs FSV Zwickau?
We verwachten Over 2.5 goals (60% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt FC Rot-Weiß Erfurt vs FSV Zwickau gespeeld?
FC Rot-Weiß Erfurt vs FSV Zwickau wordt gespeeld op 16 okt 2026.

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

FC Rot-Weiß Erfurt
LWDWW
10Gespeeld
6Overwinningen
3Gelijkspelen
1Verliezingen
Punten/Wedstrijd2.1
Winst %60%
Goals/Wedstrijd4
Gem. Goals2.7
Gem. Conceded1.3
Beide Scoren80%
Schone sheets20%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktLbij Chemnitzer FC1-3
26 sepWbij Lokomotive Leipzig4-3
19 sepDvs Erzgebirge Aue2-2
15 sepWbij Hertha BSC II2-1
11 sepWvs RSV Eintracht5-0
FSV Zwickau
DLLDW
10Gespeeld
3Overwinningen
3Gelijkspelen
4Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %30%
Goals/Wedstrijd2.7
Gem. Goals1.1
Gem. Conceded1.6
Beide Scoren70%
Schone sheets20%
Niet gescoord20%

Recente Wedstrijden

27 sepDbij Hertha BSC II1-1
18 sepLvs Hallescher FC1-3
15 sepLvs Altglienicke1-2
12 sepDbij BSG Chemie Leipzig2-2
29 augWvs SV Babelsberg 031-0

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden10
Gemiddeld Goals4
Beide Scoren80%
Meer dan 2.5 Goals90%
Meer dan 1.5 Goals100%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
FC Rot-Weiß Erfurt171.7 per spel
FSV Zwickau232.3 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
FC Rot-Weiß Erfurt0 (0%)
FSV Zwickau2 (20%)
3 mei 2026 Regionalliga Noordoost FSV Zwickau 2-1 FC Rot-Weiß Erfurt
8 nov 2025 Regionalliga Noordoost FC Rot-Weiß Erfurt 2-2 FSV Zwickau
26 mrt 2025 Regionalliga Noordoost FSV Zwickau 3-2 FC Rot-Weiß Erfurt
23 aug 2024 Regionalliga Noordoost FC Rot-Weiß Erfurt 4-2 FSV Zwickau
17 feb 2024 Regionalliga Noordoost FSV Zwickau 5-0 FC Rot-Weiß Erfurt
27 aug 2023 Regionalliga Noordoost FC Rot-Weiß Erfurt 4-1 FSV Zwickau
4 feb 2018 3. Liga FC Rot-Weiß Erfurt 0-3 FSV Zwickau
4 aug 2017 3. Liga FSV Zwickau 1-1 FC Rot-Weiß Erfurt
4 mrt 2017 3. Liga FC Rot-Weiß Erfurt 1-3 FSV Zwickau
11 sep 2016 3. Liga FSV Zwickau 1-2 FC Rot-Weiß Erfurt

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS