Voorspellingen

Inzettypes

Leagues

Teams

Accumulator Tips Bet of the Day Articles Favorites Leaderboard

Nederlands

Instellingen

Odds formaat
Voorbeeld 2.50
Tijdzone
Join us on Telegram
Zwitserland
Super League
Ronde 2

FC Vaduz vs FC St. Gallen Voorspelling en Wedtips

2 aug 2026
2 - 3
Full Time
Rheinpark Stadion, Vaduz
Correct
Onze keuze
Beide scoren
Ja
2 : 3
FT

Wedtips

30%
23%
48%
FC Vaduz Gelijkspel FC St. Gallen
Resultaat
FC St. Gallen
48%
Totaal doelpunten
Over 2.5
63%
Beide scoren
Ja
64%
Dubbele kans
Thuis/Uit
38%
Odds elk uur bijgewerkt
Voorspellingen opnieuw berekend elke 2 uur
Gespiegeld 2 uur voor de aftrap

Expertanalyse

Analyse wordt voorbereid

Our expert is currently reviewing the latest stats, form and odds for this match. The full analysis will be available shortly.

Belangrijke Statistieken

3
1 Gelijkspelen
5
2.22 Gem. Goals
33% Beide Scoren
22% Plus 2.5
2 aug 2026 FC Vaduz 2-3 FC St. Gallen
24 apr 2021 FC St. Gallen 1-0 FC Vaduz
20 feb 2021 FC Vaduz 2-1 FC St. Gallen
20 jan 2021 FC St. Gallen 2-0 FC Vaduz
27 sep 2020 FC Vaduz 0-1 FC St. Gallen
Bekijk alle onderlinge wedstrijden

Veelgestelde Vragen

Wie wint FC Vaduz vs FC St. Gallen?
Ons model voorspelt FC St. Gallen met 48% vertrouwen op basis van vorm, onderlinge duels en statistische analyse.
Scoren beide teams in FC Vaduz vs FC St. Gallen?
Beide teams scoren: Ja (64% vertrouwen).
Is dubbele kans 12 een goede gok voor FC Vaduz vs FC St. Gallen?
Onze dubbele kans is 12 met 38% vertrouwen — dekt twee uitkomsten met minder risico.
Hoeveel goals in FC Vaduz vs FC St. Gallen?
We verwachten Over 2.5 goals (63% vertrouwen), op basis van de aanvallende en verdedigende cijfers.
Wanneer en waar wordt FC Vaduz vs FC St. Gallen gespeeld?
FC Vaduz vs FC St. Gallen wordt gespeeld op 2 aug 2026 in Rheinpark Stadion.

Aanvullende informatie

# Team P V G V GF GA GD Ptn Vorm
1 FC Lugano 10 9 1 0 31 7 +24 28
2 BSC Young Boys 10 6 4 0 33 18 +15 22
3 FC Sion 10 6 1 3 23 17 +6 19
4 FC St. Gallen 10 5 1 4 17 19 -2 16
5 FC Zürich 10 4 2 4 18 22 -4 14
6 Servette FC 10 4 1 5 14 13 +1 13
7 FC Basel 10 4 1 5 17 20 -3 13
8 FC Luzern 10 3 3 4 17 22 -5 12
9 FC Thun 10 3 1 6 17 27 -10 10
10 FC Vaduz 10 3 0 7 21 21 0 9
11 Grasshoppers 10 2 2 6 13 26 -13 8
12 Lausanne 10 1 3 6 7 16 -9 6
Champions League
Degradatie

Gedetailleerde Vorm & Recente Wedstrijden

FC Vaduz
WLLWL
10Gespeeld
3Overwinningen
1Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1
Winst %30%
Goals/Wedstrijd4.1
Gem. Goals2.1
Gem. Conceded2
Beide Scoren90%
Schone sheets10%
Niet gescoord0%

Recente Wedstrijden

11 oktWvs FC Basel3-0
20 sepLvs FC Thun1-2
13 sepLbij FC Zürich1-2
5 sepWvs Lausanne3-1
2 sepLbij FC Luzern1-2
FC St. Gallen
WWWLL
10Gespeeld
4Overwinningen
0Gelijkspelen
6Verliezingen
Punten/Wedstrijd1.2
Winst %40%
Goals/Wedstrijd3.2
Gem. Goals1.4
Gem. Conceded1.8
Beide Scoren40%
Schone sheets30%
Niet gescoord30%

Recente Wedstrijden

16 oktWbij Rapperswil2-0
11 oktWvs Lausanne1-0
20 sepWbij FC Basel3-1
16 sepLbij FC Lugano1-4
12 sepLvs FC Sion0-3

Onderlinge Resultaten

Wedstrijdstatistieken

MaatstafWaarde
Totaal Wedstrijden9
Gemiddeld Goals2.22
Beide Scoren33%
Meer dan 2.5 Goals22%
Meer dan 1.5 Goals78%

Goals per Team

TeamTotaalGemiddeld
FC Vaduz91 per spel
FC St. Gallen111.22 per spel

Schone sheets

TeamSchone sheets
FC Vaduz2 (22%)
FC St. Gallen4 (44%)
2 aug 2026 Super Liga FC Vaduz 2-3 FC St. Gallen
24 apr 2021 Super Liga FC St. Gallen 1-0 FC Vaduz
20 feb 2021 Super Liga FC Vaduz 2-1 FC St. Gallen
20 jan 2021 Super Liga FC St. Gallen 2-0 FC Vaduz
27 sep 2020 Super Liga FC Vaduz 0-1 FC St. Gallen
13 mei 2017 Super Liga FC St. Gallen 2-0 FC Vaduz
5 feb 2017 Super Liga FC Vaduz 1-1 FC St. Gallen
16 okt 2016 Super Liga FC St. Gallen 0-2 FC Vaduz
21 aug 2016 Super Liga FC Vaduz 2-0 FC St. Gallen

Belangrijke Kennisgeving: Verantwoord Gokken & Voorspellingen Disclaimer

18+

JE MOET 18+ JAAR ZIJN OM TE GOKKEN. Gokken brengt risico's met zich mee en kan verslavend zijn. Gok alstublieft verantwoordelijk en zet alleen in wat u zich kunt veroorloven te verliezen.

Onze voetbalvoorspellingen zijn gebaseerd op statistische analyse en mogen alleen voor entertainmentdoeleinden worden gebruikt. Prestaties uit het verleden garanderen geen toekomstige resultaten.

Wij zijn geen gelicentieerde financiële of gok-adviseurs. Raadpleeg altijd professioneel advies voordat u gokbeslissingen neemt.

18+Lokale bronnen voor verantwoord spelen — Nederland
Toezichthouder:Kansspelautoriteit
Zelfuitsluiting:CRUKS